Defendor (2009)

Žijeme v zemi kde lidi neznaj komiksy. Je to peklo. Lidi pak viděj komiksovej film a řikaj si - "To si nikdo nevšim že ten člověk v červenych elasťákách vypadá jako teplouš a chová se jako retard?"(spiderman) Mno tady je jeden film kde všichni vědí, že je hlavní superhrdina debil, jen on to neví. Skvěle koukatelnej film s "Chlápkem ze Zombielandu".

Cesta (2009) odpad!

Na film sem mrknul protože to vypadalo jako Fallout a kniha dostala pulitzera (knihu jsem nečetl - zato ji v novinách recenzoval Václav Klaus). Tam, kde kniha nejspíš řešila myšlenky hrdinů, je film jenom dlouhej. Pořád čekáš až se něco stane a ono nic NIC! zábava asi jako čtení bible :-)

Blade Runner (1982)

V 8 hodin na Nově tenhle film nečekejte. Je moc temnej. Svým pomalejším tempem, je to fajn afterparty film kolem 2 hodiny raní. Jestli se zajímáte o tvorbu filmových triků a sci-fi design, je tohle stejná klasika jako třeba Hvězdné války. Na filmu totiž pracoval slavný Syd Mead a inspiroval tak celou současnou generaci designérů stojících třeba za Avatarem. Atmosféru dotváří skvělá hudba od Vangelise. Poslední řada červeného trpaslíka (2009) je v podstatě jen parodie na Blade Runnera. Geniální práce se světlem - je to asi jediný film kde se světlo hýbe.

Shortbus (2006)

POZOR! Tohle je zásadní film! Může být pornografie umělecká? tohle je první film gde to funguje.(viděl jsem spostu sraček - caligula, sodomii...) Sex působí přirozeně a má svůj smysl (i když taky nemusím gej komba)

Shrek (2001) odpad!

Tenhle animák se mi z počátku líbil - pěkná animace, vtipná parodie pohádek... Ale pak mi došla podprahová pointa - Když si tlustej jak prase, tak to nevadí nic s tim nedělej, lidi tě maj mít rádi takovího jakej si - prostě si cibule... Jasně že lidi takovou věc rádi slyšej - jsi vlastně fajn takovej jakej si - to se hezky poslouchá a ještě líp prodává v Americký tlustoprdistický kultuře, kde je člověk skoro out pokud neni vyžratej jak prase. Jenže obezita zabíjí! JE TO STEJNĚ NEBEZPEČNÝ JAKOBY ŠREK CELOU DOBU KOUŘIL - film obhajuje obezitu a vede děti k obezitě

Forrest Gump (1994)

Nejdřív jsem si myslel že je to super film, ale když jsem ho viděl po třetí, bylo mi koukání už fyzicky nepříjemné, a jen sem se těšil, až po sobě začnou střílet ve vietnamu. To se mi u Pulp Fiction nestalo ani při 10x skouknutí, proto mislim, že měl tehdy dostat oskara pulp.