Zoo (2015) (seriál)

Herecké výkony level studentský film za 100tis. CGI strašné, příběh blbost, základní premisa zajímavá, ale již od počátku naprosté sci-fi. Hloupá, špatně natočená, zhovadilost.

Rod Draka (2022) (seriál)

Jedno z nejvíce pozitivních překvapení letošního roku. Na prvních pár sérií GoT to samozřejmě nemá, ale je to sakra dobré. Paddy Considine NAPROSTO EXCELENTNÍ, dlouho jsem neviděl herecký výkon na takové úrovni. wow.

Sinister (2012)

Absolutně nesnáším filmy co mají větší množství "jump scares", tohle je tak napůl, je to poměrně atmosférické, ale stále to spoléhá na větší množství levných, hloupých "jumpů". Za, mě lepší průměr.

Van Helsing (2004)

Ne. Hrozný film. Ale je tam Kate Beckinsale v korzetu, takže 1*

Akta X - Úplně všechno (2000) (epizoda)

Super divná přesto poměrně dobře natočená a sestříhaná epizoda. Ovšem upřímě, do seriálu tak nějak vůbec nezapadá.

Odloučení (2022) (seriál)

Naprosto nechápu proč je kolem tohoto takové haló. Ta atmosféra ála Control je super, ale úplně mě to tedy nenaplňuje potřebou dokoukat i ty poslední tři díly první série.

Pacifik (2010) (seriál)

Tady se někdo pokoušel o Band of Brothers 2: Pacific, ale naporosto selhal. Ne že by to bylo nekoukatelné, nebo historicky nepořesné, právěnaopak. Ale jako seriál je to postě špatné. Pacing je příšerný, příběhy minimálně ok a nění to pořádně zaměřené. Pro normálního člověka který shledal BoB super díky storyline, toto bude nuda.

Expanze (2015) (seriál)

Za mě vcelku nic moc, mě to nevtáhlo. Uznám že jde o odvážný nový projekt který nevykrádá ostatní slavná sci-fi. Ale mě to v půlce druhé řady prostě absolutně přestalo bavit. Bohužel s pohledu realistična je to více -fi než sci.

Nene (2022)

Pokud od toho neočekáváte naprosto nic, budete příjemně překvapeni.