Vakomlok

Mlok s vakem

<< předchozí 1 2 3 4 7 10 13
    • 4.4.2013  00:59
    100% blond (2005)

Zahlédl jsem to naprosto omylem a pod bezprostředním návalem emocí mám pocit, že je to nejhorší film, co jsem kdy viděl...

• 25.4.2010  21:22

Kreslený Asterix (ať už na papíře, nebo ve snímcích filmu) je téměř vždy sázkou na jistotu. Skvělá zábava pro děti i jejich rodiče. Přál bych si hodnotit dvanácti hvězdičkami, za každý úkol jednu.

• 4.2.2011  23:37
    127 hodin (2010)

A možná je mi trochu líto, že všichni víme, jak to dopadne. Byť jsem se ani minutku nenudil, stejně jsem v koutku duše pořád čekal, kdy přijde ten moment. Kdybych nevěděl nic, napětím by se mi trhaly šlachy na rukou, jako když Aron... ehm... no nic. To je asi jediná výtka (technicky vzato to ani není výtka) vůči tomuto filmu, James Franco úžasný, stejně tak Boyleva nadupaná režie.

• 30.4.2010  20:50
    2Bobule (2009)

Méně povedené než jednička, ale pár okamžiků, kde se atmosféra původním bobulím trochu přiblíží, to má.

• 28.6.2011  23:33
    4teens (TV seriál) (2011)

Největší překvapení tohoto roku! Ačkoli to hned od první minuty vypadalo na odpad, nakonec ho nemůžu dát. Jasně, je to naivní, hloupé, místy trapné, dětští herci jsou toporní a toporně pronášejí toporné dialogy, a nemám nejmenší ponětí, kdo je u 4teens vlastně cílovka, ale najdou se místa, kdy to překvapivě funguje. Ty dvě hvězdičky berte s rezervou, spíš je to hodně na pomezí k jedné, ale mám velkorysou náladu. Jo a mimochodem, myslím, že někdo zodpovědný za hudbu by mohl mít slušný oplétačky s autorským zákonem, vzhledem ke zcela neskrývaným vykradením Ziimerovy hudby z The Dark Knight a jednoho motivu Dr. Dre.

• 18.4.2010  10:56
    60 sekund (2000)

Standardní film o autech, zlodějíčcích a o zlodějíčcích aut. Pobaví to, automobilové honičky jsou natočené slušně, ve výkonech se nikdo moc nepředal a výsledek je čistá trojka.

• 16.3.2012  12:07
    96 hodin (2008)

Výborný akčňák s charismatickým Liamem Neesonem, jenom ta dcera mi tak strašně lezla na nervy, že bych se jí zachraňovat asi nevydal. A zakázal bych jí běhat do konce života.

• 24.6.2010  23:58
    A-Team (2010)

I'm gonna kill you, fool!!

• 17.4.2010  15:00

Hrozně hloupý film, na komedii navíc povážlivě nudný. A to dítě je prostě na zabití.

• 18.4.2010  14:08

Hohooo, tohle je věc pro mě. Snímek o ujeté rodince, která je při bližším prozkoumání normálnější a funkčnější než většina na první pohled obyčejných a bezproblémových rodin, spolehlivě pobaví svým černým humorem a výraznou stylizací.

• 17.4.2010  15:32
    Afro Samurai (TV seriál) (2007)

Skvělé propojení světů středověkého japonska, zvláštní retro science-fiction a rapových melodií. Afro samurai je temná, výrazně stylizovaná a krvavá jízda, která chytne a nepustí. Skvělé postavy, děj sem tam oživen flashbacky, které perfektně rozkrývají minulost a motivace mnohých postav. Profesionální dabing hereckých hvězd už je jenom taková lahůdka na konec.

• 25.4.2015  13:00
    Agenti S.H.I.E.L.D. (TV seriál) (2013)

Začátek první série je značně nevyrovnaný, naštěstí se pak věci pohnou správným směrem a druhá série už jeden od začátku na plné pecky. Nečekejte nic hlubokého, ale postavy jsou sympatické a příběh se hezky prolíná s marvelovskými filmy, takže pro fanouška komiksů jasná volba :)

• 14.4.2010  23:10

Vizuálně naprosto nádherné, přesto emocionálně poněkud vyprázdněné. Od Burtona bych čekal asi více morbidního humoru a svébytné ujetosti. Všechna ta prostředí a postavy byly sice krásně udělané a navržené, ale trochu z nich čněla sterilita způsobená jejich vznikem v počítači, čekal jsem něco víc "hmatatelnějšího". Celkově to ale byla krásná pohádka a brblat nad tím, že z Burtona není cítit Burton, asi nemá moc smysl. Naprosto mě ale okouzlila Anne Hathaway jako Bílá Královna, stejně tak Danny Elfman, jehož hudba naprosto odpovídá celkové atmosféře filmu, její zasněnosti a imaginaci.

• 26.5.2016  09:27

Neškodná zábava, která s knižní předlohou už nemá vůbec nic společného. Alenka je tak trochu sobecká a pro záchranu přítele neváhá ohrozit celý svět. Pokud tohle překousnete, dostanete poměrně slušný rodinný film s pěknými triky a skvělým Sashou Baronem Cohenem.

• 16.5.2011  20:47

Taková blbůstka, no. Ali G má skoro geniální momenty, ale zároveň se člověk nezbaví dojmu, že se kouká na naprostou pitomost. Cohenovi víc sedí polodokumentární styl, který přišel s Boratem a Brunem

• 25.4.2010  20:53
    Aligátor 2: Mutace (1991)

Kombinace číslovky "2" a "Mutace" přímo v názvu filmu nikdy nevěstí nic dobrého.

• 18.12.2011  22:40
    Alois Nebel (2011)

Atmosféra moc pěkná, zpracování se povedlo, jen scénář mohl být lépe napsaný, Současných 70% procent je podle mě adekvátní.

• 26.4.2014  20:14

Akční scény jsou super, bohužel výplně mezi nimi fungují o poznání méně. Peter Parker je mimo kostým na facku a přeměna Harryho Osborna působí hrozně uspěchaně. Klidně mohli vystřihnout jednu ukoktanou konverzaci na téma rozejít se/nerozejít, a když už by měli v ruce nůžky, klidně mohli poslat na zem střižny scénu s letadly skoro na konci. 2 a půl hodiny je prostě zbytečně moc. I když jsem nad hodnocením dlouho váhal, vlastně převládají pozitivní pocity. Garfield je sympaťák a Emma Stone je roztomilá až běda, takže nakonec slušné tři hvězdy.

• 14.9.2010  22:31
    Americký táta (TV seriál) (2005)

Po více dílech musím zvednout z původních tří na čtyři hvězdičky. Holt mám slabost pro animáky, no. A musím říct, že satirické strefování se do americké tajné služby mi během několika dílů vážně přirostlo k srdci. Hlavně ta německá ryba!

• 12.6.2014  20:46

Těsně na pomezí 3 a 4 *. Po většinu stopáže super, ale občas začne drhnout tempo a fóry nefungujou tak, jak asi měly...

• 18.4.2010  14:05

Hraný Asterix v porovnání s kresleným Asterixem selhává na plné čáře. Ale celkově to není taková tragédie.

• 13.4.2010  21:28
    Avatar (2009)

Příběh není z nejoriginálnějších a spoustu věcí už jsem někde předtím viděl, ale co? Ani minutu jsem se nenudil, emocí to ze mě vyždímalo až až a o vizuálním zpracování se zmiňovat ani nebudu, protože je naprosto dokonalé a konkurence prakticky neexistuje.

• 6.5.2012  01:34
    Avengers (2012)

Takže asi takhe: 1 hvězdička za Iron-Mana, 1 hvězdička za Thora, 1 hvězdička za Hawkeye, 1 hvězdička za Kapitána Ameriku a poslední velká hvězdička za Hulka!

• 2.5.2015  14:07

Moment překvapení a wow efekt 1. dílu už chybí, ale stále je to solidní komiksová zábava. Spousta nových postav překvapivě nevadí, na konci jsem byl až sám překvapený, jak jsem si je za tu chvíli stihl oblíbit. Viděno v 3D, které mi přišlo naprosto zbytečné.

• 31.5.2011  14:15

Na animák nečekaně našlapané akcí a musím říct, že ku prospěchu věci! Pro fanouška komiksů povinnost.

• 12.10.2010  19:02

Jdu si sehnat knižní předlohu.

• 30.4.2010  21:47

Kouzlo původního filmu je pryč a ani změna prostředí nic nezachrání. Další zbytečná dvojka.

• 9.6.2014  12:34
    Babicovy dobroty (TV pořad) (2008)

Jako pokus o kulinářskou show totální selhání v čele s nekompetentním Jirkou, na druhou stranu pravděpodobně nejlepší sitcom, jaký kdy na Nově vznikl.

• 18.4.2010  11:07

Skvělý film, skvělé triky, skvělý plakát.

• 20.3.2011  18:24
    Barrandovský videostop (TV pořad) (2011)

Jan Rosák nestárne! Jan Rosák je videostop!

<< předchozí 1 2 3 4 7 10 13