Princ a pruďas (2011)

Světe div se, ono to funguje velice dobře jako parodie, i jako solidní fantasy řežba. Hezky nekorektní humor, spousta ujetých postav, sexy Natálka, idiot a budižkničemu McBride, sošný hrdina Franco, řízná hudba a minotauří erekce, to je koktejl, který jen tak neuvidíte. Škoda jen, že film zoufale nevydělal, druhý díl bych uvítal.

Krokodýl Dundee 2 (1988)

Začátek s lovením ryb pomocí dynamitu je pro mě skoro legendární.

Jackass 3 (2010)

Banda hovad si opět hraje. U některejch scének jsem se smál nahlas, u některých zase skoro vůbec, jinde jsem nechápavě zíral. Klasika. 70% ale určitě. Rocky je geniální.

Karate Kid (2010)

Původní Karate Kid si nepamatuji ani náhodou, takže jsem ochuzen o možnost oba filmy srovnat, ale ani to není potřeba, protože verze 2010 je překvapivě dobrý film a nabízí Jackieho Chana v (opět překvapivě) charakterní roli, což je po řadě jeho posledních filmů opravdu osvěžující.

Srážka s mimozemšťanem (2011)

Paul je především příjemná letní komedie, která je narvaná menšími vtipy a nenápadným pomrkáváním na fandu sci-fi. Cameo Sigourney Weaver potěší a čím větším jste fanouškem sci-fi, tím víc se vám bude Paul líbit. A především ukazuje sprostého a absolutně servítky si nebrajícího mimozemšťana, kterého si zamilujete!

Osobní strážce (1992)

Jen ústřední písnička už mi za těch 20 let leze krkem... :-)