Mojžíš z Mesy (2013)

Film je inspirován skutečnými událostmi a za poměrně poutavý historický film tři hvězdy.

Momo (2012) (studentský film)

Po dlouhé době jsem viděl Slovenský film a nadchlo mě, že jsem hercům věřil mnohem víc, než věřím těm českým, ale žádný převrat v kinematografii se nekoná!

Miruna (2012) (amatérský film)

Byl to zajímavý film, ale, brrr, no zajímavý. Podívejte se na to a zhodnoťte si to sami, proč ty komentáře vlastně píšeme?

Lalagi (2013) (amatérský film)

Příjemný humorný a absurdní snímek! Pokud někde najdete osm minut, podívejte se na to...

The Hopper (2012) (amatérský film)

Zas tak úžasné, jak vychází z hodnocení to nebylo, každopádně to byl velmi příjemný a humorný film o Dánské mafii. Animace byla nádherná!

Harmonikář (2013) (amatérský film) odpad!

Když máte tu úžasnou možnost být na diskuzi s autorem, velmi vám to pomůže udělat si obrázek. Autor uvedl, že natočil film, protože má rád staré domy, či co, no nějaký nesmysl. Jestli se chcete podívat na nádhernou provazochodkyni, tak doporučuji, ale jako film, to nedávalo žádný smysl.

Grizzly (2013) (amatérský film)

Na tomhle filmu nenacházím nic pozitivního. Autor na festivale uvedl, že chtěl natočit hudební klip, to se mu nepovedlo, tak chtěl udělat němý film, to se mu taky nepovedlo a tak udělal tohle... To mluví za vše.

Dobrou noc (2012)

Good Night jsem na festivalu Brněnská šestnáctka dal hlas do divácké ceny. Proč? Za krásně natočený a velmi realistický snímek o prohnilosti britské mládeže s velmi krásnou herečkou v hlavní roli. Snímek se nese v podobném duchu jako seriál SKINS, ale je realističtější. Nádherná kamera, zvuk herecké výkony a film!

Ztráta štěstěny (2012) (amatérský film)

Film složený z fotky? Nádhera, velmi dobře udělané dílo!

Jepice (2012) (amatérský film)

Film získal u diváků velmi pozitivní ohlas. Celou dobu máte dojem, že se jedná o dva filmy dohromady sestříhané, ale na konci se to velmi humorně skloubí. Film je o vtipu, dobré hudbě, mlýnu poháněné křečkem a hrozivých mučících praktikách, nevěříte? Podívejte se na to!