Bojovník (2015)

Nudné, přehodnocené, ploché drama.

Creed (2015)

Pro mě už jako 5x převařená a vystydlá polívka. Sem tam náznak sentimentu a ani vidět Rockyho jako seniora nestačí pro "boom-bang" pocit a výsledný pocit zůstává za očekáváním.

Fotograf (2015)

Myslím, že víc než film samotný, většinu diváků spíše znechutil život Saudka. Úchylný stařík, který miluje sex, nakynuté slonice, které mnozí vidí jako umělecké dílo (myšleno fotografie s nimi), nemá prakticky žádné morální zásady, mluví jak kanál a v některých věcech je nesmyslně naivní ("ženy mě v životě okradly již 4x"). Velmi málo se film věnuje celému umělcovu životu a tak ve finále působí spíše jako stížnost, či útok na Sáru, která je vykreslena jako ta, která ho finančně i umělecky odsoudila. Ať už to pravda je či není, většina diváků bude stát na Saudkově straně (včetně mě). Od filmu jsem celkově čekal více.

Galavant (2015) (seriál)

Přes povedený a pro mnohé překvapivý první díl, jsou další díly jen sestupem dolů.

Hráči (2015) (seriál)

Příjemné překvapení, které momentálně pro mě představuje největší čekání na další epizodu s ohledem, že GOT a TWD má pauzu ve vysílání. Pro mě nejlepší seriál tohoto roku.

Husí kůže (2015)

Příjemná "hororová" komedie, kde potkáte zároveň všechny zloduchy horrorů 80-tých let. Mladí herci překvapivě dobře hrají, vtipům Blacka se dá (konečně) jednou i zasmát a nejsou zde hluchá místa, kde by jste se nudili.

Chappie (2015)

Zklamání. Jackman v roli záporáka ? Zklamání. Weaver jen do počtu, Odporná špína typu gangsta a Chappie mi taky k srdci nepřirostl, ptž se choval a mluvil jak okolí, co ho obklopovalo. Patel ukázal v Milionářovi, že umí hrát, ovšem tady moc prostoru stejně jako ostatní známí herci nedostal.

Macbeth (2015)

Film se spoustou filozofických úvah a zamyšlení. Očekával jsem méně keců, více akce. Pro mě film, který není můj čajíček.

Mimoni (2015)

Zbožňuju Despicable Me, a proto jsem se na Minions těšil. Jaké to zklamání ! Už dlouho se mi nestalo, abych u filmu v kině usínal. Vtipů bylo, ve srovnáním s DM, málo a nejlepší byly v upoutávkách, takže ničím dalším film vcelku nepřekvapil a dlouze se vlekl.