chuckboris

chuckboris

boris čada

okres Tachov

• 14.8.2012  10:47

Za tohle měl Brando dostat Oscara.

• 18.7.2012  21:31

Asi nejlepší film Bruce Leeho. Narozdíl od těch ostatních má příběh, emoce, ale i herecké výkony, skvělé záběry i se stejně skvělou hudbou. A to vše je navíc doplněno mistrovským bojovým uměním šelmy Bruce Leeho (ten chlap byl fakt jinej). Bruce je celý film fakt nasranej a svými pěstmi ze msty zabíjí jednoho nepřítele za druhým, přičemž jejich těla věší po ulicích. Film se mi jevil sympatickým ve více věcech a myslím že je to příjemná podívaná nejen pro milovníky bojových filmů :)

• 18.7.2012  21:14
    Cesta draka (1972)

Hodně jednoduchá zápletka která od začátku směřuje co nejrychlejší cestou ke rvačkám. Ale ty jsou ovšem dobré. A ta závěrečná s Chuckem Norrisem zachránila celej film.

• 10.7.2012  21:26
    Volavka (2002)

Jestli jste viděli Scorseseho verzi dřív, (stejně jako já), musím říct že Martin spoustu scén z Volavky vylepšil a dodal filmu větší napětí. Jenže původní verze se s tou novou těžko srovnává, protože je natočená zase z trochu jiného pohledu a má dost co do sebe, Příběh je skvělej a oba hlavní představitelé sympatičtí. Dal bych Volavce všech pět, ale remake je přece jenom jeden z nej filmů, co jsem viděl, tudíž čtyři hvězdy jsou správná volba :)

• 5.7.2012  02:08
    Proces (1962)

Delikatesa, majstrštyk, mistrovské dílo.Třetí muž a Plynové lampy jsou mé nejoblíbenější noir filmy. Teď k nim patří i tento skvost. Orson Welles mě i po čtyřech shlédnutých filmech udivuje svýmy geniálnímy záběry a kdejaký dnešní ,,horor'' se nevyrovná temným a psychózním záběrům na mrtvolné tváře a stínové postavy. Kdo umí, ten umí, zkrátka pastva pro oči diváka.

• 28.6.2012  21:29

Co jěště víc dodat. Zkrátka velmi silný film který si všech pět zaslouží.

• 24.6.2012  16:47
    Agentura Jasno (TV seriál) (2006)

Hnůj s velkým H, velkým N, velkým Ů, velkým J a jěště k tomu píčovina!

• 23.6.2012  20:30

Proč ty lidi nejsou bohatí jako já?

• 15.6.2012  17:23

Další zprznění Irwingova románu. A stejně jako u Hotelu New Hampshire dobré herecké obsazení, ale výsledek na hovno.

• 6.6.2012  20:49

Film docela sračka, ale líbil se mi vzteklej fotr v podání Ladislava Potměšila. Spolu s ,,Hospodou" asi jeho nejlepší role. PS.:Láďo, na tu ,,Ordinaci" se vyser.

• 5.6.2012  20:24

82 let starý film a stejně dokáže v dnešní době diváka věrohodně oslovit. Dost dobrá práce.

• 2.6.2012  19:40

Tenhle film je jasný důkaz velkého Wellesova režijního citu.

• 16.5.2012  22:02

Mnohem lepší než první série.Cynický a ironický Rowan ,,Zmije´´Atkinson dobře hlásí na všechny okolo i na totálně blbou královnu Alžbětu. První sérii lepší přeskočit a pustit se hned do druhý.

• 16.5.2012  21:53

Černá zmije nabírá na síle! Seriál se zlepšuje a zraje. Po dokonalé druhé sérii přišla jěště lepší třetí a já už se těším na čtyřku.

• 3.5.2012  21:28
    Misfits: Zmetci (TV seriál) (2009)

Konečně jsem dokoukal třetí sérii. A je vůbec možný, aby první a třetí série vypadaly jako dva úplně jiný seriály? Jo, je to dost možný.

• 25.4.2012  20:50

Brrr. Jěště půl hodiny po skončení sotva popadám dech, lepší se vůbec neženit. Oscar pro Elizabeth Taylor a Richarda Burtona, kteří se bravurně zhostily psychologické a depresivní role manželů středního věku. Jestli jejich opravdové manželství vypadalo takhle tak to potěš koště!

• 11.4.2012  19:50

Dobrý na blití, ale oceňuju nápad a těším se na trojku.

• 29.3.2012  18:47
    Světla ramp (1952)

Charles Chaplin promluvil, a stálo to za to! Smutný odchod starého a lidmi odvrhnutého klauna jakoby symbolizoval Chaplinův odchod z filmového výsluní. Kdo je obeznámen s předchozími Chaplinovo filmy jistě k tomuto důstojnému rozloučení jedné filmové legendy přilne.

• 21.3.2012  21:14

Chaplin v ringu s boxerskými rukavicemi a svou typickou buřinkou prostě neměl chybu :)

• 19.3.2012  21:57
    Diktátor (1940)

Klobouk dolů před Chaplinem za jeho skvělou imitaci Hitlera (člověk by ani nevěřil že ty jeho bláboly vůbec není němčina). Jeho pojetí fašistické ideologie je jak humorné, tak i satirické, ale místy i velmi surově realistické, krásnou tečkou filmu je Chaplinovo závěrečné poselství míru celému světu. Ve své době určitě velmi silný film, mě však ani po letech nenechal chladným a už jenom za tu odvahu natočit tak nebezpečný film v tak nebezpečné době zaslouží pět hvězd.

• 9.3.2012  18:12

Tak tohle jsem jako dítě miloval, měl jsem i knížku. Trnka měl nádhernou ilustraci. ,,Levá ,pravá ,přední ,zadní ,pozor kozle neupadni'' :)

• 27.2.2012  21:52

Frank Capra má dobré filmy. Tento mezi ně však nepatří.

• 26.2.2012  20:20
    Absolvent (1967)

Nečekal jsem že mě to bude až tak srát.

• 25.2.2012  17:31
    Nájemník (1976)

velmi děsivé

• 25.2.2012  17:25
    Komando (1985)

Smál jsem se od začátku do konce. Jedině Arnie dokáže vytrhnout telefoní budku i s týpkem uvnitř,

• 17.2.2012  16:05

Srdeční záležitost. Pííískni jen :)

• 10.2.2012  22:28
    Podezření (1941)

Typickej Hitchcock. Ze začátku těžká romantika, která se mění v těžkej nervák s vraždou. A nebo taky ne? Cary Grant byl pan herec. Oscar pro Joan Fontaine.

• 9.2.2012  19:46

Dokonalost sama. Téměř až hororová atmosféra, skoro jako od mr. Hitchcocka, odehrávající se za dlouhých strašidelných nocí v temném domě. George Cukor udělal fantastickou práci s využitím plynových lamp, tmy a stíny. Dodnes byl můj nejoblíbenější noir film ,,třetí muž" , ale po dnešku je vážně ohrožen. Dobré herecké výkony, Joseph Cotten jako sympatický hrdina, Boyer jako nesympatický zmrd, a Ingrid Bergman? Ta si rovnou došla pro svého prvního oscara.

• 7.2.2012  20:39

Kurva proč?

• 7.2.2012  20:34
    Vinnetou (1963)

Pěkná klasika, ale knižní předloha je mnohem a mnohem lepší. Škoda že film a kniha mají společné tak akorát jména hlavních postav.