Kdopak to mluví 3 (1993)

Jedna z mych nejvetsich srdcovek, jako decko jsem naprosto zboznovala psy a vse s nimi spojene, takze tenhle film (plus Neuveritelna cesta a jeste par dalsich) byl PPD (Pousten Poad Dokola). Prvni dva dily s "mluvicimi" detmi se mi naopak vubec nelibily. Mela jsem jasno!

Nezlomný (2014)

Jako jo, rekneme ze vic nez pulka filmu me zaujala, nicmene jediny duvod, proc jsem to nevypla a dokoukala posledni pul hodinu, byla zvedavost jak se Angeline dari na reziserskem poli. Mno tos mohlo to byt i horsi. Respekt hlavni postave, prozil neuveritelny zivot hodny zfilmovani, jen je vazne mozna lepsi, ze film nakonec nevidel.

Sandy Wexler (2017)

Mne to prislo jako takova pekna oda na 90.leta, nechybelo snad nic, co tenkrat bylo "in". Na Adama Sandlera docela civilizovany humor, i kdyz jeho hlas byl fakt otravny (clovek si zvykne). Film neni zadna extra trida, ale smala jsem se skoro nonstop, takze 4 hvezdy. "Stores selling just coffee? Thats not gonna work."

Jim a Andy: Život po životě (2017)

Carrey je absolutni genius (samozrejme zalezi na vasi definici genia). Dokument taky dokazuje, jak veci zraji v case - verim, ze pri nataceni, ci rok pote, by se tomu nikdo moc nesmal. Je to neco jako kdyz jste v mladi brali drogy a delali veci, o kterych jste mysleli, ze jsou nadcasove, pritom tenkrat moc nebyly a nikdo to nechapal, ale v case dorostly sve hodnoty a ve stari vy a ti, co to zazili, budete dekovat Bohu za to, ze se to stalo.

TY (2018) (seriál)

Myslim ze Dexter otevrel dvere serialum o roztomilych psychopatech a diky mu za to! Skoro az je mi lito, ze jsem nikdy nemela stalkera..

Toc Toc (2017)

Genialni namet na komedii! Zivot s OCD musi byt peklo, na kterem neni nic vtipneho, nicmene na tomhle filmu bylo vtipne uplne vse. Viva la spanelsky cerny humor :)

A Month of Sundays (2015)

Takova melancholicka australska jednohubka s docela chytlavou atmosferou, diky ktere si film budu pamatovat. Nicmene realitni agent Frank a vse kolem nej me nijak zavazne nezaujal tedy.

Top Dog (1995)

Film byl vazne o h*vne, Chuck byl otresny ze i ja bych to zahrala lip, pribeh a vsechno kolem taky - docela me zaujalo, ze takova obycejna americka babicka vi presne, kdy jsou Hitlerovy narozeniny! Hvezdy davam jen za supr pejska, ten za nic nemuze. Co me fascinovalo byl nejuchylnejsi "psi dabing" jaky jsem kdy slysela (v original eng verzi). Pes vydaval naprosto desive zvuky at uz jedl, spal, stopoval atd. a bez vizualu jsem mela pocit, ze sleduju dokument o pareni divokych prasat.

Plnou parou vzad! (2002)

To jsem si tak jednou balila brka na dalsi den a zrovna zacal tenhle film, byla jsem prilis zaneprazdnena to prepnout a nakonec jsem toho nelitovala, bo jsem cumela nonstop a dokonce jsem se i smala. Po par letech v animaci a temer pokazde s gay kolegy mi to prislo fakt ftipne. Mozna taky proto ze jsem v mladi brala nake ty drogy. Svedsky opalovaci tym :D