Krysa (2000)

ako film / komedia to bol taky priemer, ale tie potkany boli rozkosneee :-)

Nespoutaný Django (2012)

skvela hudba, pribeh a aj akcia, len to skratit o polhodinu a honotenie mohlo byt vyssie

Hobit: Neočekávaná cesta (2012)

Dávam tomu 5 hviezdičiek. Napriek tomu, že to bolo zbytočne zdĺhavé a rozhodnutiu rozseknúť ani nie 200 stranovú knihu na tri filmy stále nerozumiem. V konečnom dôsledku ma to vôbec neprekvapilo, vedela som, čo bude nasledovať a akým spôsobom to možno bude podané. A napriek tomu dávam 5 hviezdičiek, lebo je to Tolkien, lebo je to Jackson, lebo je to Stredozem, lebo Gloch sa nezmenil a ešte pre jednu, asi najpodstatnejšiu vec - lebo soundtrack!

Twilight sága: Rozbřesk - 1. část (2011)

nahodou to az take zle nebolo - prvy diel bol priemer, druhy a treti slabota, tym padom nam ostava solidna stvrta cast, dalo sa to...

Prometheus (2012)

predvídateľné, občas nelogické a nedotiahnuté, ale celkový dojem dobrý

Dech života (1987)

hviezdička naviac za "bratislavskú" Bond girl :-)

Věc: Počátek (2011)

Nadupanejšie a prepracovanejšie ako svoj predchodca - dala by som 5 hviezdičiek, keby to ale vo mne vyvolávalo podobné emócie ako prvý diel, toť digitálnymi efektami zhýčkaný človek 21. storočia. Pri jednotke som sa bála viac. Inak ale slušný prequel, nesklamal a odvolávky sa mi taktiež rátali. Škoda, že nejako do finále nezahrnuli bežiaceho psa v ústrety neistému a najmä nie šťastnému koncu.