• Životopisný

Hollywood (2020) (seriál)

To co se stalo v posledním dílu, sérii pohřbilo, hysterická agitka v duchu "nejlepších" bolševických tradic, buď byli všichni tvůrci sjetí anebo je amerika v prdeli

Ad Astra (2019)

Bohužel jen krásně natočená pitomost

Irčan (2019)

Mnoho povyku pro nic, pokus o Casino anebo Mafiány nevyšel, facelifting je úděsný a komický, hodinu a půl jsem čekal až to začne a nic

Špinaví poldové (2016) (seriál)

laciné, scénář, spousta neherců, jen holka od vedle tam něco kutí a dá se na ni dívat, ale vzhledem k tomu, že byla i producentka mohli scény v autě dělat v reálu a ne v pozadí pouštět nekvalitní záběry nového yourku

Na špatné straně (2018)

Vince byl lepší, než Mel. 3/4 filmu bylo sice pomalých, ale příjemně, drsné, neutěšené, napětí všude kolem, film zabil pro mně pitomý závěr a ulítlá stopáž

Volyň (2016)

žádná postava mi nebyla sympatická, ostatně tak , jako ten vidlácký život, už na té přezpívané svatbě to mezi ukrajinci a poláky vřelo a válka z toho udělala peklo, neskutečná brutalita a surovost v poslední části filmu, až naturalistická, chápu, že to tak asi bylo a šlo o ztvárnění děsivé historie, ale bylo mi z toho šoufl, paradoxně němčouři z toho vycházeli nejlíp, samozřejmě vyjma bestiality vůči židům, veskrze nechutná věc, a my jsme jako homo sapiens? nedělejte si kozy

Na doživotí (2007) (seriál)

dvě hvězdičky za první dva díly, tak pěkně se to rozjíždělo, jemný humor, skvělý nápad, ale pak to začlo hkoupnout a hloupnout, a to nezachrání ani Lewis ani jeho krásná parťačka, sorry jako

Dobré mravy (2016) (seriál)

tak se to tak nějak rozplizlo

Krev šampiona (2016)

Kdyby neměl pobouchaný krk, není se vůbec na co dívat. Postavy jsou tak nesympatické, že nějaké ztotožnění s kýmkoliv z nich nehrozí, takový slet dutých hlav se jen tak nevidí

Christine (2016)

škoda, že to bylo natočeno tak nudně