• Krátkometrážní

Nymfomanka, část II. (2013)

Sexualita- komplikované a fascinující téma, které už v dnešním světě dávno (a díkybohu) není tabu. Rozmanité, křehké a přitom silné téma. Obávám se, že chápu všechnu symboliku, obrazy a snahy pana Larse von Triera o mysterióznost a metafory. Ne, že bych myšlenkami nebyla oslovena, ale celé jsem to sledovala jaksi chladně (nikoli bez zaujetí) a s odstupem (nikoli znechucením nebo nepochopením) a chvilkami možná i se zadržovaným smíchem nad encyklopedickými útržky a strojenými dialogy, které se diváka snad snažily zasvětit do problematiky nebo co. Zkráceně řečeno: nežrala jsem mu to ani trochu.

Vpich - láska, strach a vakcíny (2013) (TV film)

Skvěle. Moje očekávání byla (hlavně co se obsahové stránky týče) naplněna. Pokud se nedozvíte nic nového, tak si dáte alespoň věci dohromady. Problematika vakcinace a infekčních chorob podaná lehce stravitelným způsobem pro laiky. Pohled do historie, statistiky, příběhy obyčejných lidí a hlavně shrnutí skutečných fakt. Oceňuji pohled z obou stran- pro a proti. Nečekám, že by jakýkoli dokument změnil názor těch, kteří si přečetli pár článků na internetu a chytili se alternativního trendu posledních let, tedy odepřít svým dětem možnou vakcinaci, ale pevně doufám, že se alespoň většina z nich vrátí co nejdřív k rozumu. Než bude pozdě... Tato rozhodnutí zdaleka nejsou problémem jednotlivce. Dotýkají se nás všech a ohrožují nás všechny.

Klub rváčů (1999)

Myslím, že můžu nějakým kloudným způsobem okomentovat a shrnout jakýkoli film, ale ne tento. Ne teď.

Staré tesáky (2009)

Strašně krásné. Nemohla jsem se nabažit obrazu. A strašně smutné.

Le Bridge (1986)

Studentský film s veselou muzikou o 4 zvířátkách, která se snaží přejít přes most. Kraťučká bajka o soutěžení, neshodách a konečném kompromisu. Ke shlédnutí zde: http://vimeo.com/27299211