Až vyjde měsíc (2012)

Svým způsobem divné, úchylné a absurdní to dílo, nad kterým se kdekdo může pohoršovat, což rozhodně není můj případ! :) 75%

Babicovy dobroty (2008) (pořad) odpad!

,,Kdo nemá žampiony, tak ať si tam dá nějaký jiný houby. A teď důležitý, kdo nemá žádný houby, tak ať si tam nedává vůbec žádný houby..." řekl Babica. Takový pořad by mohl dělat prakticky kdokoliv.. Výsledek by to mělo stejný

Beethoven (1992)

Pěkná komedie, docela jsem se u toho nasmál. Vidím to tak na 70%

Beethoven 2 (1993)

Tak špatný pokračování jsem fakt nečekal. 25%.

Butterfly Ball, The (1976)

Je opravdu škoda, že se na tenhle muzikál celkem zapomnělo... :( Některé písně tam jsou fakt úžasné, vřele to doporučuji. 80% Režie: Tony Klinger... Hudba: Roger Glover... Film z koncertu v Royal Albert Hall... Setlist: *** "Dawn" (Vincent Price)*** "Get Ready" (Glenn Hughes)*** "Saffron Dormouse and Lizzy Bee" (Helen Chappelle a Barry St. John)*** "Together Again" (Tony Ashton)*** "Old Blind Mole" (Earl Jordan)*** "Magician Moth" (Vincent Price)*** "Watch Out for the Bat" (John Gustafson)*** "Aranea" (Judi Kuhl)*** "Sir Maximus Mouse" (Eddie Hardin)*** "Behind the Smile" (David Coverdale)*** "Little Chalk Blue" (John Lawton)*** "Waiting" (Al Matthews)*** "Sitting in a Dream" (Ian Gillan)*** "No Solution" (Mickey Lee Soule)*** "The Feast" (Vincent Price)*** "Love Is All" (John Lawton a ostatní)*** "Homeward" (Twiggy)*** "Love Is All" ***

Čtvrtá hvězda (2014) (seriál)

Čtvrtá hvězda si těch pět hvězd určitě zaslouží. Společně s Comebackem a Okresním přeborem je to nejlepší seriál, který byl za posledních deset let natočen. Výborné herecké obsazení Dejvického divadla tu dokazuje, proč je to špička v naší kultuře. 90%

Dr. Ludsky (2011) (seriál) odpad!

Pro mě to je nezáživná kopie Dr. House. Je to blbost na n-tou, a odpad! Nic jiného si to nezaslouží...

Farmář hledá ženu (2010) (pořad) odpad!

Zbytečnost. Jedním slovem to dokážu charakterizovat..

Forrest Gump (1994)

Forrest Gump. Co k tomu říct?! Snad jen dokonalost sama! Výborný scénář, skvělá atmosféra, vynikající herci, úžasný soundtrack. Za tohle dávám 100%. Úžasný filmový počin, který zůstane pravděpodoně nepřekonán!

Hořící keř (2013) (TV film)

Výborně zpracované a pro mě jednoznačně nejlepší český film minulého roku... Jedním slovem - úžasné. Váhám zde mezi 4 a 5 hvězdičkami...