Absolvent (1967)

Filmová symfonie, která s virtuozní lehkostí kombinuje dokonalou hudbu, neuvěřitelné herecké výkony (spíše herecký výkon - Dustin Hoffman) a poutavý příběh, co víc si přát.

Agentky D.E.B.S. (2004)

Jedna hvězdička za Jordanu a Sáru, mezi nimiž to celkem roztomile jiskří, ovšem i ta jiskřička naděje je uhašena celkovou tragédií tohoto filmu - nedostatek vtipu, nadsázky, akčnosti a především smyslu. Angela Robinson mívá i lepší chvilky.

Amazing Spider-Man (2012)

Příjemné překvapení, především v hereckém obsazení ústřední dvojice. Andrew mi sedl mnohem více než Toby. Mnohé momenty pobavily a co že je to idealizované a trochu přehnané, takové filmy jsou přeci k potřebám našeho eskapizmu naprosto perfektní.

American Horror Story - Murder House (2011) (série)

1. série - Uf, přežila jsem, asi. Naprosté vystřelení mimo realitu, ovšem v tom nejlepším slova smyslu. Herci fenomenální výkony a příběhy skvostné, kdo ví, co se kolem nás prohání za odštěpky "reality", což... 2. série - Naprosto nečekané pohlcení, dvojka už v polovině své série předčila jedničku, děj je nervydrásající a deptá svou mysteriozitou.. co bude dál?

Americký zločin (2007)

Film, který mi vyrazil dech. Catherine Keener i Ellen Page zde odvedly úžasný kus práce. Film s lehkostí, reálností, ale také pokornou jemností dokumentuje křehkost lidské mentality, moc davového násilí a na druhé straně i odolnost a schopnost obětovat se pro druhé..

A-Team: Poslední mise (2010)

Vážně skvěle nadupaný akčňák oplývající dostatkem konspirací, zvratů, únikových plánů, výbuchů, kulek, dobře sekundující hudby, správných chlapů a neuvěřitelných scén, které s radostí baštíme i s navijákem.

Benga v záloze (2010)

Benga v záloze pro mě byla velikým zklamáním, čekala jsem pořádnou akční vypalovačku štavnatě ochucenou břitkým Ferrellovým humorem. Dostala jsem příliš hlasitou nudu, otřepané hlášky a stokrát ohraný konstrukt. Očekávaná nadsázka se slila v trapnou tuctovku. Škoda, škoda...

Bláznivá střela (1988)

Vskutku rockující parodie kloubící vše možné i nemožné, takhle dobře už jsem se dlouho nebavila :)

Bloomington (2010)

Trailery na film byly provedeny bravurním způsobem, vyvolaly dojem zajímavého snímku, který musím vidět. Jaké zklamání přinesla výsledná podívaná. Zpočátku celkem slibně rozjetý vlak posléze poztrácel cestující, kola i střechu a všechno, co se dalo. Počáteční vtipnost mizí velice záhy, z filmu se stává uknouraná hra dvou "hereček", které se pachtí v naprosto nelogických dialozích a ještě méně logickém vztahu. Trnovou korunou, nasazenou všem divákům, je ubohý konec s fatální absencí logiky, filmového citu nebo citu vůbec. Kde jsou ty časy filmů typu Loving Anabelle...