Nejsledovanější žánry / typy / původy

• Komedie
  • Sci-Fi

Recenze (2 459)

plakát

Arcane: League of Legends - Krásný Den pokroku! (2021) (epizoda)

Máme zde časový skok o pár let. Postavy dospěly. Jace a Caitlin. A postavy zmagořily. Jinx a Vi. Ale Jinx docela roztomile. Jinak zase řešení otázky jestli pokrok nebo bezpečí.

plakát

Rod Draka (2022) (seriál)

Méně zajímavé jak předešlé GoT. Možná to zde letí moc rychle časově, možná se tu řeší podobné věci a stále dokola jako v GoT. Postavy jsem si moc nestihl oblíbit, když pořád obměňují herce.

plakát

Rod Draka - Zelená rada (2022) (epizoda)

Nebýt závěru s drakem, tak je díl o ničem. Jen co král umře, už se dělá převrat. Loajální lidé umírají. Ukázka, že volený následovník není ideální partie. Chrám opět plný mrtvol. A to je tak vše.

plakát

Rod Draka - Pán přílivů (2022) (epizoda)

Byl by to jinak nudný díl, ale král situaci zachraňuje. Zdá se, že na prahu smrti ze všeho nejvíce mu záleží na rodině. Velice dojemné a dobře zahrané. Všem ostatním jde jen o postavení a o moc.

plakát

Rod Draka - Náplavomarka (2022) (epizoda)

Rozpor mezi dětmi vyprovokuje vlnu násilí. Při potřebě upevnit rod je potřeba obětovat dobré lidi.

plakát

Rod Draka - Princezna a královna (2022) (epizoda)

Daemon se tady nějak sžil s poklidnou rolí. Nakonec si prožil stejnou situaci jako jeho bratr. Bastardi a jejich otec. Zhrzený odkopnutý milenec. Královna pletichaří tak, že nad tím ztratila kontrolu. A nový padouch a intrikář se projevil.

Ovládací panel
4 body