Reklama

Reklama

Nejsledovanější žánry / typy / původy

  • Animovaný
  • Akční
  • Drama
  • Komedie
  • Fantasy

Recenze (1 895)

plakát

Gekidžóban Violet Evergarden (2020) 

Tohle je zakončení celého příběhu. Seriál jsem pořád doufal v další řadu seriálu, ale 140 minut stejně nahradí mnoho dílů. Vidět předchozí seriál je nutnost. Příběh se točí kolem nejdojemnějšího dílu seriálu, ze kterého využívá spoustu flashbacků a na jeho základě zde přidává další podobný příběh s malým dítětem. Zde se také skáče v čase. Dalším důležitým obsahem je Violetin vztah k Majorovi. Opět plno flashbacků a posun příběhu dále. Osobně mě nejvíce na seriálu bavilo polidšťování Violet. Zde je již "plně vyvinutá", takže se zde pouze recyklují dříve uvedené dvě věci. Děj tlačí dopředu Major. Citovou a smutnou stránku pohřební dopisy. Poutavý vizuál, plné oči slz a pěkná hudba. Kouzlo originality se po seriálu vytratilo, ale i tak je vysoký nadprůměr. Zvláště pak na obsah na Netflixu.

plakát

Gekidžóban Made in Abyss: Fukaki tamašii no reimei (2020) 

Tak obsahem je sestup o jedno patro, přes cápka, který je nesmrtelný a strašný zmrd a přesto se s ním tak nějak nevypřádají. Samozřejmě plno nechutných scén zabalených do malované grafiky. Jedna nová postava, na kterou se divák nestihne svázat a její osud se sice smutný, ale nic to nedělá.

plakát

LEGO® příběh 2 (2019) 

Určitě horší něž první díl. Chybí zde tak originalita. Nicméně příběh o roztržce dvou sourozenců funguje. Je tu akce a chytlavé písničky.

plakát

Black and Blue (2019) 

Zcela průměrný film. Na aktuální téma. Zlí bílí policajti vs chudáci černí dealeři drog.

plakát

Baki - Vzdušný souboj (2018) (epizoda) 

Souboj na vláčku a nějaká tajemná postava co vyrábí koule.

Ovládací panel
4 body

Reklama

Reklama