Reklama

Reklama

Nejsledovanější žánry / typy / původy

  • Komedie
  • Akční
  • Animovaný
  • Drama
  • Dobrodružný

Recenze (4)

plakát

Daredevil (2003) 

Film je značně podprůměrný a milostné scény jsou skoro tragické. Správně udělané je na tomhle filmu asi jen obsazení Colina Farrella do role padoucha. Podle mě je totiž obsazení Bena Afflecka do role komiksového hrdiny jako spojovat kočku se psem...divné a proti přírodě.

plakát

Babovřesky (2013) 

Babovřesky je podle mě typické Troškovo dílo. Má jednoduchý děj, který se celou dobu plácá v ničem a obsahuje vtipy, které působí spíš trapným dojmem. Od filmu jsem toho moc neočekávala, takže mě mohl jen příjemně překvapit. Nepřekvapil. Jedna hvězda patří několika málo vtipům, které mě dokázali rozesmát (ano pár jich tam bylo) a druhá hvězda patří Lukáši Langmajerovi.

plakát

Nebe nad Berlínem (1987) 

I přes to, že film Nebe nad Berlínem nevypadal špatně, po shlédnutí můžu říct, že špatný je. Úplně bez děje, písně a herci hrozné. Jakmile se objevily titulky, kinem se začalo ozívat "konečně" apod. Film byl opravdu nekonečný, po hodině filmu jsem nemohla uvěřit, že uběhla teprve hodina. Věřím tomu, že kdyby se na ten film chtěl někdo dívat doma, rozhodně se nedodívá do konce :DD 1* pouze za realistické zachycení společnosti té doby :)

plakát

Pán prstenů: Návrat krále (2003) 

Nejlepší díl z trilogie. I rozšířené, skoro čtyřhodinové, verze mají výborný spád a naprosto vtáhnou do děje. Někomu by se mohl zdát konec trochu přeslazený, ale podle mého názoru by se k takovému fantasy filmu ani jiný konec nehodil. Děkuju Peteru Jacksonovi za skvělý filmový zážitek.

Ovládací panel
4 body

Reklama

Reklama