V zákulisí megaletiště (2015) (pořad)

Meh, no, nic moc. Jsou to takové nudné události všedních dní frankfurtského letiště. Neurazí, nenadchne.

Život na jachtě: Středomoří (2016) (seriál)

Hele, je to absolutní oddechovka. Jsou tam většinou pěkný holky, zajímavé lokace a je dobré vidět, že zákazníci jsou idioti třeba i na druhé straně planety :D

Oppenheimer (2023)

Mohl jsem dát buď plné 3*, nebo velmi velmi slabé 4*. Je to strašně kecací, ale až příšerně moc a v poslední třetině jsem už nedržel tempo s tím, jaká postava je jaká. Tři hodiny je přepal. Výsledně mi počínání hlavní postavy přišlo něco ve stylu "otevřel si hospodu, ale chodili mu tam lidi" - když vymyslíš atomovou bombu, je dost jasné, že nebudeš oblíbenec. Stále však platí, že Nolan nepatří do mojí oblíbené škály režisérů a neustříkávám si do trenek za každý film, co natočí (což většina osazenstva čsfd říct nemůže).

John Wick: Kapitola 4 (2023)

Už je toho moc, mít stopáž tři hodiny je zasraně únavný. Pochopitelně se vrací všechny věci z minulých dílů, celá mytologie se dále rozšiřuje a prohlubuje, ale do místy tak absurdních hodnot a sfér, že už jde divákovi z toho hlava kolem. Neustále nějaké odpustky, dluhy za život, opulentní pravidla, která prostě. nejsou. úplně. potřeba. Už trojka byla hodně na pomezí toho, kdy jsem si říkal, co všechno ještě Baba Yaga dokáže snést, ale tady mi to už začalo vyloženě vadit. Ono méně je někdy více. Tvůrcům doporučuji pauzu a pak se trochu vrátit zpět na zem, protože všichni víme, že konec opravdu nebyl myšlený tak, jak jsme jej viděli. V dalším díle bychom tím pádem mohli zahlédnout opět to, jak moc nesmrtelný Wick vlastně je... a to je nuda.

Černé zrcadlo - Série 6 (2023) (série)

Víc bohužel nejde přidat. Za mě zhruba dva příběhy z pěti, co mají slušný námět. Nicméně musím říct, že ani jeden příběh není vyloženě blbej, ale celkově má BM lepší série než je tato.

Rychle a zběsile 10 (2023)

Ježiš, to je pičovina jak cyp. O něco lepší, než devítka, to zase jo, ale tyvoleeeeee. Když Dantemu nevyjde plán A, má připravenej plán B. Když nevyjde B, má C. Když nevyjde C, má D. Do plánu o záchranu světa se zapojuje i sestra přítelkyně tehdejšího bratra z druhého kolene, všichni jsou tajní agenti, všichni se umí skvěle prát, všichni všechno znaj. Ale proč to tu vůbec vypisuju? Však takhle je to přinejlepším poslední 4 filmy.

TY - Série 4 (2023) (série)

No, i když přišel ve druhé části docela překvapivý zvrat, už se mi to celé zdá trochu moc. Stále platí, že většina vedlejších postav je vám totálně ukradená, začíná to být strašně překombinované a toto je vůbec první série, kterou jsem si moc neužil.

StandaShow (2017) (pořad)

Jak mi ze začátku přišel tento formát celkem super, tak s přibývajícím počtem podcastů na české scéně, kdy je dělá kde kdo a bůh ví kde, se kouzlo celkem vytratilo. Asi jsem začal být celkem rozmlsaný, ale Standa mi nepřijde jako kdovíjak inteligentní člověk (bez urážky), jeho otázky jsou často velmi povrchní, a v některých tématech prostě nedokáže obstát. Pak si ho někteří hosté mažou na chleba.

TY - Liška a pes (2023) (epizoda)

Na mě už to trošku začíná být moc. Krom toho, že nesdílím nadšení, že se Joe rozhodl přesunout do Evropy, tak celkově těch náhod, že se kolem něj během let motá tolik psychopatů, vrahů, lidí s duševními problémy a já nevím co ještě, je prostě mnoho a začíná z toho být trochu rychlokvaškový gulášek. Policie evidentně funguje na obou kontinentech stejně idiotsky a blbě, když jim Joe 4 série uniká. Furt jde o dobré dílko, kdy u toho dokážu celkem vypnout, nicméně méně je někdy prostě více, ten vibe z první a druhé sérky už je bohužel pryč. A zatímco v minulých sériích jste věděli něco málo o vedlejších postavách, resp. žili a měli jste je rádi/fandili jste jim, v této vám je celá banda úplně a totálně u prdele, prostě "tam jsou". Velký špatný.

Monstrum (2022) (seriál)

Ano, je to znepokojující, temné a děsivé, a Peters se na roli psychopata možná hodí až moc dobře. Nicméně z toho nejsem tak pochcanej jako všichni okolo. Je mi líto. Navíc si myslím, že 10 dílů je na tenhle příběh hodně. Kdyby se z toho vytvořilo 6-8 epizod, bylo by to asi lepší.