Gordon Ramsay: Noční můry kuchyně (2007) (pořad)

Příšerná reality show, každá epizoda jede podle stejného scénáře. Díky, nechci, raději anglický originál. 45%.

Bez kalhot (2012)

Uběhlo pár hodin, kdy jsem film viděl a už teď si nedokážu vzpomenout, o čem tedy vlastně byl. Fanoušek pánského striptýzu také nejsem, takže tím to pro mě asi hasne. 45%.

Santa je úchyl! (2003)

Děj totálně o ničem. Lauren má zde asi tak pětiminutovou roli a vůbec to k ní nesedí. Pobavil snad jen malej špekounek, kterého jsem ale spíše víc litoval. No tak teda už nikdy. 45%.

Whiplash (2014)

Opravdu nevím, proč je film tak oblíbený a proč kurva vůbec dostal Oscara. Na mě teda absolutně nezapůsobil. 40%.

Annabelle (2014)

Kravina, kravina a zas jenom kravina. Typický příběh: Jedna rodina, stane se nějaké neštěstí, odstěhují se jinam v domnění, že vše přestane, ale ono se to jen zhoršuje a zhoršuje. Celý příběh byl naprosto nudnej, lekačky předvídatelné a postavy... no, raději nemluvit. Věřím, že kdyby se toho ujal jiný režisér a udělal z toho něco jak "V zajetí démonů", přidal opravdové exorcisty jako Eda a Lorraine a ne nějakou černou hubu z knihkupectví, která o tom ví oproti nim úplný hovno, tak by ten film dokonce i za něco stál. Ještě silný podprůměr... 35%.

Paranormal Activity: Prokletí (2014)

Sice bylo pěkný, jak tvůrci udělali z hlavního hrdiny něco jako Hancocka, ale výsledně to je totální blbost, o které se tu popravdě ani moc rozepisovat nechci. 45%.

Paranormal Activity 4 (2012)

Sice jsem viděl zatím jen kinorip, takže moje hodnocení je dost předběžný, ale myslím, že nakonec se stejně nijač zvlášť zřejmě nezmění. Má to pár momentů, které jsou překvapující, naopak to má ale i momenty, které hodně lidí očekávalo, tak nevím no... Mám ale pocit, že tvůrci si nějak neumí říct STOP s točením dalších dílů. Akorát tuhle sérii čím dál tím víc potápí do sraček. 35%.

Noční můra v Elm Street 4: Vládce snu (1988)

Po skvělé jedničce, dobré dvojce a ucházející trojce, je zde čtvrtý díl. Velká ironie všech těhle dílů je ta, že v každém na konci říkají, že je Freddy už navždy mrtvý. A tohle mě štve, ta nelogičnost toho všeho: Freddy chcípl, ale za chvíli zas ožívá, i kdyby jeho kostru hodili třeba do sopky Eyjafjallajökull. A když už ho na tu chvíli (teda pardon, navždy přece, vždyť on už nikdy nepřijde) teda zabijou, tak pokaždé jinou věcí - tady to bylo zrcadlo, ve trojce zas svěcená voda. Chápu - rok 1988, na tydle věci se moc nehrálo, hlavně, že se lidi bavili. Bohužel, na mě tohle tentokrát už nezabralo. 50%.

Noční můra v Elm Street 2: Freddyho pomsta (1985)

Krásná ukázka toho, jak jsou dvojky většinou strašně na prd. Postavy jsou tak stupidní, že i počítačem vytvořené s umělou inteligencí by reagovali na některé události daleko líp. Prostě tam chybělo strašně moc věcí potřebné k tomu, aby se člověk do toho filmu nějak zapojil, aby se nějakým způsobem s ním cítil propojený. Sholdere, dvojku jsi jednoduše a prostě řečeno posral. 45%.

Dr. Ludsky (2011) (seriál)

Dr. House po slovensku. ;-) Ale dobře, za ty občasné hlody ty dvě hvězdy dám. Víc prostě nemůžu, už jen k úctě k samotnému Hughovi. 40%.