• Pohádka

O princezně se zlatým lukem (2002) (TV film)

Ženský tam jsou pěkný. Nevím zda by pro mě bylo satisfakcí urážky soutěž v lukostřelbě a moc nevím, jak by posuzovali, která písnička je lepší ... . Vtipné bylo, jak poddaná Štěpána "Čvančarová", řekla princezně, tak já jdu teda pryč z Vašich služeb (nebo nějak tak). nevím,nevím .Marně přemýšlím v jakém horroru se objevila maska prince :-)Hudba : Karel Cón

Utta Danella: Pražské tajemství (2012) (TV film)

Zneužili Prahu pro německé hrátky, překvapivě Anička nebydlí na Jižním městě . Christine Claudia až zvrhle trápí ! Pro mě to byl teda Aprííííl.

Těsně vedle (2007)

Je ulítlý film jednou se to snad dá vydržet, ale nebrat, pár hlášek jsem však zaznamenal : Mám lepší nápad, půjdeme si zaš….. Tadle mě taky pobavila : Ahoj Martine ! Ahoj hajzle ! Taky tě rád vidím

Zelený ptáček (1984) (TV film)

je to prostě blbý, touto pohádkou bych nerad týral své děti

Vůně kávy (2011) (TV film)

Překvapilo mě, že by Srstka "Chcete mě ?" ublížil zvířeti ... Příště si to nedám, i když jednotlivé herce a herečky má rád ..., též jsem tam nic nenašel !

Vetřelci a lovci - Užij si se psem (2012) (epizoda)

Stalking. Drsné. Je smutné, když se lidi snaží si nedělat problémy. Zlo se musí potírat. Maminky (Iva Janžurová) je mi líto. Milánku, nechceš, abych ti udělala semlbábu ?. Režisér Renč mě zklamal, že díl neobsahoval další příhody pana Kalivody a pana Linharta. Vtípek nakonec (komisař stojí před benz.pumpou pije kafe z automatu a dlabe bagetu) Kde jste komisaři ? Já, právě jsem v luxusní francouzské restauraci před sebou mám haldu krevet, krásnou přítelkyni, popíjím Sauvignon ročník 2007 proč ? Tak to Vám závidím ! … Vám se tedy vyplatí brát telefon. Doufám, že mi to alespoň nevystydne.

Vetřelci a lovci - Krutá nevěra (2012) (epizoda)

Hyenismus. Ta skupinka čtyř byla šílená, cituji :Správně, hrajeme si, Iva Frühlingová nejlepším velmi pobaveným smíchem přesně zapadala do toho (stejně i ostatní), jak to bývá s násilím všeho druhu. Když ho používají oni tak je to legrace, když přijde odveta strašně se diví, že to byla jenom legrace. *** Konspirační hláška JUDr. Zahálky pro povzbuzení paní Podlipné : Musíte jí sdělit, že v tom není sama, že jí pomůžeme. … Á vy to dokážete! *** Kalivoda a Linhart, Kalivoda se ohání mačetou jako pravý samuraj Přesně tak, léčí mě blbě … a Linhart je v pohodě *** V. Podlipná (S.Stašová): Ty fotky vyšly výborně. Jste byla fakt moc dobrá *** Nesnáším kameru rotující kolem dvou lidí co spolu hovoří, stejně jako kolotoče. Tady běh událostí překročil míru pravděpodobnosti, co jsem ochoten skousnout.

Harlequin 6 - Probuzení (1995) (TV film)

Tohle bylo opravdu blbý. Nevím myslím, že co říkal Flynn neplatí : Jediné, co chlap drží celý život je slovo. Mám spíše pocit , že bych to poupravil..., ale s hvězdičkou. Jak Sára, tak Flynn se chovají naprosto divně.

Čtvery Vánoce (2008)

ujetý a blbý, mám stejný názor jako larelay