• Pohádka

Milady (2004) (TV film)

Alexandr Dumas se otáčí, jak na rožni. Jsou to Mušketýři z druhé strany. Constance Bonacieux hraje dcera Gérarda Depardieu .. Julie Depardieu. Hráli samí nesympa herci, mušketýři vypadali, jak vandráci a ani D'Artagnan nebyl fešák, lady de Winter vypadala jako zombie, a přesto po ní všichni toužili, nechápu ?

Jak se krotí krokodýli (2006)

Herecké obsazení je maximální i jsou tam střípky, které bych u Marie Poledňákové čekal, ale jinak je to jen kabaretní show, spíše smutná než veselá. Nejlepší postavou je traktorista Jeníček ( Josef Alois Náhlovský ). *** Julča se svou hrudí by unesla i dveře (Julča Mráčková = Bára Štěpánová) *** No Pepo, ty tady žiješ jako ňákej týnajdžr *** Nepálí se tady jitrnice !

O chytrém Honzovi (1985) (TV film)

Honzu hraje Petr Nárožný. Princové Bajaja, Banene a Banejo zakletý v žalud . Vodník Josef Dvořák to sedí. Mařenka je na Vyšperu = Vysoká škola pernikářská. Ježikůže Andrlová neboli princezna Kardanka. Princezny Zubejda, Obejda, Prebenda a Treperenda Buď berete dobrý nebo neberete dobrý. Já jsem z chudého království, že jsme kolikrát ani na žoldnéře neměli. Pivo jenom k jídlu. Dost blbost, už jen na jménech se vyřádili Bohužel Robert Bakalář nás již bohužel opustil

Ostrovní zprávy (2001)

Drsná severská příroda, slabé. Zaujali mě ovšem tyto hlášky : Tomu čeho se bojíme, musíme čelit, ne to obcházet . Komentář k prvnímu článku novináře : Kdybych chtěl Vojnu a mír, tak bych zaměstnal Williama Shakespeara ! Čaj je výborný, pomůže ti !

Tisíc a jedna noc (2006) (seriál)

Nikdo se na tuto telenovelu nedívá , ale všichni vědí, že je to odpad!. Na nekonečné seriály se nedívám, hlavně asi čas a ta nekonečnost, kdy už si to rozdá každý s každým, hlavní postavy odjedou, zmizí a režiséři už nevědí, jak to udělat, aby neposlušní herci mohli zmizet ... . Moje maminka seriál sleduje ve dvou vlnách (Markýza i Nova) , za ní a všechny, kterým se to líbí dávám *

Zemský ráj to napohled (2009)

Scénář: Tereza Boučková / Hudba: Jiří Chlumecký *** Skoro nic jsem tam nenašel, ani to nebyla nic moc výpověď o 70. letech, ani to nebylo nijak zvlášť vtipné ... snad jen Připadám si jako Vinetů . Možná to nechápu ...

Kouzelná tetička Valentýna (2008) (TV film)

Je to legrační záležitost ! Libuška je kouzelná,Vydra se mění vosla a ta "angličtina" Vojty Dyka "Helou, najs tů mýt jů" je tam vtipná. Strýček Leo: To by se ti líbilo, vypálit nám rybníky, nebo Jean (Táborský) : Šach mat, sorry sir. Dokoukal jsem, je to blbost, ale při čekání na ježíška, kapra a salát, člověk skousne lecos. Hudba : Jaroslav Uhlíř

Kdyby byly ryby (2014) (TV film) odpad!

je to zoufalá bída, usnul jsem ...

Slečna zamilovaná (2009) odpad!

Tatínek Mary : Jestli chceš vidět vnoučata, musíš spálit její kozačky!

Pod vlivem úplňku (1987) odpad!

Nerad dávám odpad!, ale film hodnocením naplnil mé kategorie. A pak je měď, stojí peníze, ale zase je ušetří.