Aven

okres Brno
Philosopher in progress

<< předchozí 1 2 3 4 9 16 24 31
    • 26.11.2017  16:53
    Mladí a hladoví (TV seriál) (2014)

Neskutečná sračka (konec hodnotného komentáře).

• 18.6.2017  20:03

Jako zamýšlená blockbusterová jednohubka naprosto ideální. Na jednu stranu naprosto famózní hudba a pár kulervoucích scén, na stranu druhou strašně nepřehledné akční scény. Ani nevím jestli spokojenost nebo zklamání - nejspíš něco mezi. Lepší tři hvězďáky.

• 1.8.2016  19:04
    Jason Bourne (2016)

Popáté víceméně to stejné, jen tentokrát s horšími herci.

• 26.7.2016  09:07
    Stranger Things (TV seriál) (2016)

Tak z tohohle si teda na prdel rozhodně nesednu. Po počátečním fajn atmosférickém rozjezdu to začne povážlivě drhnout, až se nakonec téměř bez napětí a společně se k smrti přehrávající Winonou probrečíme k víceméně očekávanému konci. Davové nadšení nesdílím a nějaká nostalgie k osmdesátkám je mi ukradená.

• 25.7.2016  13:54

U mě teda těžká minela! Film postavený na dvou skupinkách vrcholně nesympatických slepic, které vedou "cool" a "fuck" dialogy tak nezáživné a nicneříkající, až jsem měl chvílemi pocit, že na plátně je i Slávek Sobotka. I těch 87 minut bylo čiré utrpení.

• 15.7.2016  08:58

Nejlepší závěrečné titulky ever.

• 19.6.2016  18:20

Devadesátiminutové panbíčkářské žvatlání spojené s úžasnou výpravou a téměř dokonalou dobovou atmosférou. Hororovost a napětí tam ale žel není ani v náznaku.

• 3.4.2016  18:54

Už dvojka byla těžká recyklace, tentokrát je to ještě očividnější a nudnější.

• 30.3.2016  12:00

Snyderovi slouží ke cti, že se s DC univerzem nesnaží jít cestou Marvelu, který se ve svých filmech pohybuje na hraně sebeparodie, zároveň by ale zasloužil nakopat do prdele za to, že místy velmi povedenou a ponurou temnou atmosféru příběhu hned vzápětí vymaže absolutně nepatřičným dějovým twistem či naroubovaným fórkem - viz ultimátní superhrdinský souboj následovaný tolikrát propíranou "Marthou" nebo Batmanovo badass vymlácení únosců následované Marthiním fórkem o pláštících. Celkově je tenhle film jednoduše k nasrání, protože je na něm vidět, jak moc dobrý by mohl být, především kdyby scénář nebyl tak šíleně špatný. PS: Affleck pro mě osobně nejlepší Batman ever.

• 13.3.2016  20:24
    Zaslaná pošta (TV film) (2010)

V hodnocení nejsem nejspíš úplně fér, protože knižní Zaslaná pošta je má nejoblíbenější Pratchettovka a možná i proto mi většina ztvárnění známých postav moc nesedla. I tak jde však o suverénně nejlepší zfilmovanou Zeměplochu a je stokrát škoda viditelně omezeného rozpočtu.

• 15.2.2016  13:54
    Vejška (2014)

To, co mě strašně vadilo už na Gymplu - tedy neskutečná povrchnost, černobílost a do extrému vyhnané charakterové vlastnosti postav - to všechno je ve Vejšce ještě daleko horší. A komedie to teda není ani náhodou, naopak na mě po shlédnutí sedla solidní depka.

• 20.1.2016  09:57

Nejlepší a po hříchu i nejatmosféričtější díl trilogie.

• 13.1.2016  10:56

Snad nikdy se mi nestalo, že bych filmu napálil čtyři hvězďáky a přesto odcházel z kina zklamán. Nová epizoda totiž vůbec není nová - naopak, je to vizuálně hezčí, lépe zahraná a lépe natočená čtyřka, což zamrzí především v příběhové linii, kde většina filmu působí dojmem, že Abrams a kumpáni vzali scénář Nové naděje a přepsali jména postav. I přesto jde o kvalitní filmařinu umocněnou vlnou fanboyovské nostalgie - pokud další epizoda půjde alespoň trochu vlastní cestou a nabídne kvalitnější záporáky, budu naprosto spokojen.

• 26.12.2015  22:29
    Hrdinové: Znovuzrození (TV seriál) (2015)

No teda, že pokračování jednoho z mých nejoblíbenějších seriálů bude taková nuda, to bych teda nečekal. V Rebornu nefunguje absolutně nic - příběh je mdlý, noví hrdinové nezajímaví a noví záporáci neschopní či přímo směšní. Jedna nasraná hvězdička za Noaha je tak akorát.

• 16.12.2015  10:33
    Ve jménu vlasti (TV seriál) (2011)

Nejsem schopen fandit psychotické a kravské hlavní hrdince, které jdou všechny ostatní postavy z neznámého důvodu na ruku. První série stačila, pokračování možná někdy až nastane seriálové vakuum.

• 12.10.2015  17:09

Tři plesknutí jsou tak akorát - čekal jsem větší nářez.

• 12.10.2015  16:50
    Očima Josefa Klímy (TV pořad) (2014)

Pepa "Morální kompas" Klíma. Ach jo :(

• 4.10.2015  12:35

Utrápené dva hvězďáky za tu kopu sexy holčiček. Jinak nuda k uzoufání.

• 6.7.2015  12:22
    Agresivní virus (TV seriál) (2014)

Po nadějném startu seriálu bohužel citelně dochází šťáva. Navíc jsem snad nikdy neviděl tak velkou koncentraci dementně se chovajících postav (převážně ženských) - naštěstí na to tyhle postavy většinou dojedou:) Strain má solidní atmošku a masakruje postavy bez jakékoli "korektnosti", což je v dnešní tvorbě příjemně osvěžující - i proto dám další sérii šanci.

• 1.7.2015  01:08
    Temný případ (TV seriál) (2014)

Brutálně nadhodnocené!

• 6.4.2015  20:01

Nechtěl jsem na to jít! A neměl jsem, protože jsem byl nasranej ještě víc než u sledování šestky, ale tak aspoň konečně vím, že rodina je nejdůležitější a zranění z dopravních nehod neexistují.

• 1.4.2015  19:35

Chci celovečerák!

• 29.3.2015  13:49
    Sedmý syn (2014)

Odfláklá jednohubkovitá pohádka pro desetiletý caparty zabalená do solidního hereckého obsazení a ucházejícího vizuálu.

• 28.3.2015  17:42
    Máte slovo (TV pořad) (2008)

Od pořadů, kde mají "obyčejní lidé" možnost sdělovat svoje vidlácké názory, čekám odpad defaultně, ale tohle je i díky Jílkové největší žumpa všech odpadů.

• 15.3.2015  18:43
    Interstellar (2014)

Film, který rozpláče cibuli :/

• 8.3.2015  19:51

Ještě o fous horší než jednička. Neskutečně předvídatelné, mdlé a herecky nesympatické.

• 18.1.2015  11:32
    České století (TV seriál) (2013)

Brilantní. Plnou palbu tomu nedám jen kvůli dvěma slabším dílům.

• 18.1.2015  11:27
    Hacker (2015)

Proti formě nemůže nikdo říct ani půl slova - herci, atmoška, kamera, hudba - to všechno funguje, jak má. Bohužel scénář patrně sepsala banda šimpanzů na tripu, takže ve výsledku je to těžce nevyužitá šance, ne-li přímo provar. Tisíckrát škoda.

• 25.11.2014  20:36
    Zahrada (TV seriál) (1974)

Břetislav Pojar na hrad!!!!!!

• 24.11.2014  16:39

Nenažranost Hollywoodu v plné dvouhodinové kráse - nevím, jak jinak nezvat tenhle počin, kde se v podstatě nic nestane. Jeden moment v podobě zpívající Jennifer to nezachrání.

<< předchozí 1 2 3 4 9 16 24 31