Micimutr (2011)

Jedna hvězda - půl za Šafránkovou a další půl za celkem dobrou hudbu. Jinak chybí žalostně jakákoliv akce! Nuda, nic než nuda. Udržet děti u televize při téhle pohádce musí být umění, já sama jsem nevydržela.

Insidious (2010)

Nechápu komentáře typu - mohli vytěžit více .. copak lidem už nestačí kvalitní horor bez krve?! Podle mě je tohle jeden z nejlepších počinů za poslední dobu. Má to atmosféru..a když se holka celej film klepe a drží přítele za ruku, tak to je podle mě známka kvalitního hororu. A ne litry krve. Ámen.

Twilight sága: Rozbřesk - 1. část (2011)

Jedna hvězda za hudbu. Takhle zmrvit docela pěknou knížní předlohu .. vždyť to neni film, ale parodie. Hodně velké zklamání.

Čertova nevěsta (2011)

Za kulisy, Františka Němce a Karla Zimu a jeho skvělého čerta pro děti. .... Strašnej střih a ještě horší triky (spíš žádné triky)

Drive (2011)

Tento film mě neskutečně nudil. Pomalý spád je jen jedna z mála chyb. Mustang a hudba stojí za to. Ovšem nechápu, proč se člověk v recenzích dočte, že je to film pro automobilové nadšence.. mezi ty se řadím, ale tenhle film mě vážně nedostal. Tři hvězdy za nápad, který mi ale stejně (nemůžu si pomoci) přijde zkopírovaný z Kurýra.