Kdo přežije - Hrdinové proti padouchům (2010) (série)

Povedená serie, jedna z nejlepších co survivor nabízí a aby ne když se zde sejdou ti nejlepší (skoro) hráči z historie. Bohužel zas je tu Parvati, a zase se jen s někým veze. Co je ovšem na týhle řadě špatně, a nejen na týhle, postupně to přichází od dob dominance Terryho a Ozzyho, je to, že si produkce až moc dobře uvědomuje šance "křehkých dívek" v soutěžích, a tak se nám najednou soutěže transformují. Podle mě bohužel k horšímu, chybějí zajímavé soutěže, kde by jedinecc mohl ukázat fyzickou nebo psychickou výhodu, ale je zde spoustu soutěží na výdrž. Bohužel to silným hráčům bere šanco hrát survivora více na sebe a na vítězství v soutěžích. Po delší době nemůžu dát 5*, prostě to neni ono.

Kdo přežije - Nikaragua (2010) (série)

Podle mě podceňovaná série, podobně jako třeba Gabon. Mě se líbila, jenže bohužel tu neni žádnej idiot jako Russell, a nebo kravka jako Parvati. Proto asi tak nízký hodnocení. Já musim dát 4*, i za Martyho a Fabia kterým sem fandil a dokázal bych si je představit i v dalších řadách.

Zelená zóna (2010)

Jako fanoušek válečnejcch filmů musim dát za pět. Tvůrci se nebojí trošku si pohrát s informacemi a naznačit, že v napadení Iráku nešlo nejspíš vůbec o zbraně hromadného ničení. Ale v tom se nemá cenu patlat, myslim že film je to vynikající, Matt Damon je skvělý a tak ani trochu nevadí že je to vlastně jediná výraznější postava, které ostatní dělají křoví. Pokud se někho baví válečné filmy, nebo se zajímá o situaci v Iráku, myslim že ho film musí zaujmout. Co se týče běžného diváka, tak si myslim že neohromí, ale ani nezklame.

Kdo přežije - Samoa (2009) (série)

Přesně jak je tu už napsáno, Samoa=Russell Hantz. Ale víte co? mě to zas až tak neba. Nemám ho rád. On totiž nehraje survivora, survivor je o něčem jiném. Ve starších sériích by vyhořel a pakoval by se celkem rychle.

Kdo přežije - Tocantins (2009) (série)

Velice zajímavá série, hlavně vývojem po sloučení. Spousta zajimavych hracu. Skoda Brendana ze se nedostal dal.

Kdo přežije - Mikronésie (2008) (série)

Tohle prostě nežeru. Kdyby vyhrála Cirie, dám 5 *, kdyby vyhrála Amanda, dám 5*, ale když vyhraje "ta třetí", pravděpodobně nejhloupější hráčka která se už v CI dostala daleko ptž se jí nikdo nebál, která se v HVV dostala daleko jen kůli Russellovi, a která tady vyhraje bůh ví proč, i když si to absolutně nezaslouží, tak dávám jen 3*. A možná i to je moc. Parvati je nejpřeceňovanější hráčka v historii, která se do soutěže dostala přes postel producentů, a podobným stylem i hraje. Ale důležitý je říct, že zatímco třeba Amanda nebo Cirie hrály dobře i ve svých původních sériích, Parvati nikde nepředvedla nic, a vždycky se jen vezla s někým silnějším.

Králova přízeň (2008)

Tak nějak sem nemohl překousnout emancipovanou Natalii. K tomu drobet historických nepřesností a průšvih je na světě. Ale nakonec se to dalo. Jen se musíte smířit s tím, že historie v tom nehraje hlavní roli.

Tobruk (2008)

Filmařina za 1. Děj už trošku pokulhává. Ale je správně, že byl tento film natočen, a měl by se pouštět v rámci výuky dějepisu.

Klikař Charlie (2007)

Příjemná komedie na tři hvězdy. Místy trošku nechutná, ale zároveň vtipná, hlavně úvodní scéna se skříní, a silácké řeči malého Dana Foglera!