Auta (2006)

80% - Oni animáky nemusejí být zas tak nadupané vtipy jak třeba Monsters Inc. nebo Shrek a stejně je to vynikající zábava, což dokazují právě Cars.

Resident Evil (2002)

30% - Dokud se tam neobjeví vypatlaní zombies, tak je film skutečně velmi napínavý, ale po tom už se na to nedá dívat.

Lovci pokladů (2004)

65% - Ač trochu jednodušší, přesto vcelku dobře koukatelná zábava.

Star Wars: Epizoda I - Skrytá hrozba (1999)

50% - jednoznačně nejhorší Star War. Myslím že by stačilo tak 20-30 minut v Ep. II a nebylo by potřeba točit tyto 2 hodiny nudy, u kterých se zabaví leda tak malé děti, jelikož tam pobíhají takové dětsky veselé postavičky, o nichž vlastně nikdo neví z jakého důvodu tam jsou.

Ulice (2005) (seriál)

15% - úplný odpad to není, ale nenuťte mě se na to koukat. Jeden z lepších seriálů vedoucích k senilitě.

Test (2003)

40% - nic moc, znám hromady lepších špionážních thrillerů

S.W.A.T. - Jednotka rychlého nasazení (2003)

70% - zajímavě udělaná akce, s typickými holywoodskými nelogičnostmi. Ale mě se to prostě líbilo. Super hudba a taky Collin a Samuel jsou k sežrání

Shrek 2 (2004)

Film se už utápí v hromadách klišé a příběh je příliš zmatený. Také už tam není moc pohádkovosti - pohádkové království jako Hollywood - hrozná představa. Kdyby to nebyl Shrek, tak to možná dopadne hůř. - 60% , doufám, že trojka bude bližší jedničce než dvojce

Král Artuš (2004)

65% - zajímavá historická exkurze, ikdyž by mě zajímalo, co si opravdu autoři vzali z historických výzkumů a co si sami vymysleli