Reklama
Reklama
ČSFD.cz
Hledat
Podrobné vyhledávání
Můj účet
Ovládací panel
Přihlášení
Registrace
Zapomenuté heslo
Přidat film
Přidat tvůrce
Novinky
Televize
Kino
VOD
Žebříčky
Blu-ray
DVD
Žánry
NEW
Ocenění
Uživatelé
Diskuze
Shop
další
Novinky
Televize
Kino
VOD
Žebříčky
Blu-ray
DVD
Žánry
NEW
Ocenění
Uživatelé
Diskuze
Shop
dana32
Dana Lapáčková
Liberec, Liberecký kraj, Česko
:-)
Nejsledovanější
žánry
žánry
/
typy
typy
/
původy
původy
Krimi
Drama
Komedie
Historický
Animovaný
film
TV film
seriál
Česko
Československo
Slovensko
Itálie
Francie
Přehled
O mně
Hodnocení
Recenze
Deníček
Oblíbené
Filmotéka
Zajímavosti
Obsahy
Biografie
další
Přehled
O mně
Hodnocení
Recenze
Deníček
Oblíbené
Filmotéka
Zajímavosti
Obsahy
Biografie
Filmy
Seriály
Pořady
Herci
Herečky
Režiséři
Skladatelé
Scenáristé
Spisovatelé
Kameramani
další
Filmy
Seriály
Pořady
Herci
Herečky
Režiséři
Skladatelé
Scenáristé
Spisovatelé
Kameramani
Oblíbené filmy
(10)
M*A*S*H
(1970)
Upír Nosferatu
(1922)
Unavená smrt
(1921)
Faust
(1926)
Vrah mezi námi
(1931)
Byl jsem lynčován
(1936)
Dvanáct rozhněvaných mužů
(1957)
Spalovač mrtvol
(1968)
Hlavní podezřelý: Cesta vzhůru
(1991)
Hlavní podezřelý: Neviňátka
(1992)
Napsat zprávu
Přidat do oblíbených
Ovládací panel
Časové pásmo bylo změněno