Na doraz (2010)

Mnohokrát otrepaný námet a tie najnepravpodobnejšie situácie ale podporené úplne fantastickou dvojicou Downey Galifianakis

Pavouci z vesmíru (2010)

Začnem tým že tento film je naprostá povinnosť pre všetkých fanúšikov sci-fi.Takisto som plánoval napísat trochu iný komentár ale úlpne vo všetkom súhlasím s komentárom užívateľa kingik, tak prečo sa opakovať?.Ani nechápem prečo má byt tento film béčko.Efekty pred akými sa môže skryť ledajaké áčko.Herci povedení,vôbec mi tu nechýbalo známe meno.A koniec?? ten mi proste vyrazil dych....nápad za 100 bodov, prijal by som aj dvojku.Dej tu prakticky neni ale pri ktorej scifi invázií mimozemštanov je??Navyše jeho absencia bola úplne vyvážená skvelými nápadmi. A top bola u mna prvá scéna s armádnymi stíhačkami-s takou sa nemôžu popíšit ani tie najlepšie vojnové filmy.

Red (2010)

Čo môže byť viac cool než vidieť Helen Mirren v bielych plesových šatách s guľometom v ruke? Alebo zábavnejšie než paranoický John Malkovich ktorý nesie so sebou plyšové prasa v ktorom má ukrytý granátomet a pritom vraví "Old man my ass!"? Alebo čo najviac sadne Bruceovi Willisovi než hrať samého seba? Partu starých dôchodcov doplňuje ešte aj výborne hláškujúca Mary-Louise Parker.Akurát sa bojím dabingu ktorý moze celý film potopiť.Suchý humor doplnený výbornými akčnými scénami: 75%

Bathory (2008)

Tento film sa tak nevydaril ako masívnu mal kampaň. Tak ako mala byť očistená Báthoryčka tak bol očistený aj film o veškeré niečo zaujímavé.Najväčšou slabinou je totiž scenár.Absolútne bez nápadu a nudný. Má to byť Veľkofilm a obleky sú snáď v každej scéne čisté a vyžehlené, komparzisti sa tvária skôr ako náhodní diváci a ani sa nedá v niektorých pasážach určiť či to mala byť rozprávka či horor.Hviezdičku za herecké výkony hlavných protagonistov (však Anna Friel získala aj ocenenie Slnko v Sieti). Pre mňa osobne obrovský prepadák. 30%

Dr. House (2004) (seriál)

Nachádzajú sa tu láska, humor ,dráma a napätie.Je veľa podobných lekárskych seriálov ale skoro žiadny (pokiaľ viem ja tak vôbec žiadny) neponúka takú charizmatickú hlavnú postavu.Gregoryho Housea budete mať radi ale aj ho nenávidieť kvôli jeho vlastnostiam. Takisto jednotlivé časti a prípady mi brali dych, najmä prvé dve sezóny, potom to začalo byť monotónne a preto sa to autori pokúsili oživiť novým tímom čo si myslím im takisto vyšlo aj ked sa napokon k pôvodnému vráti. V 5. sérii sa začali viac zaoberať aj charaktermi, osobným životom postáv a vzťahmi medzi nimi, za čo majú odomňa veľké plus. Seriál je takisto podporený výborným slovenským dabingom ktorý je podľa mňa ešte lepší ako originál(český som nepočul ale od kamarátov viem že je hrozný a zaniká tak väčšina ironických vtípkov).Odomňa 95%.