Nikdy to nevzdávej 2: The Beatdown (2011)

Druhej díl = totální ODPAD pouze pro vyznavače úchylného EMO stylu. Ten kdo má rád klučíky s patkou na šišce a holé klučičí zadky, je to film pro něj. Naopak ten kdo má rád normální americkej teenage film, ať si radši pustí znova první díl. Dávám alespoň 10% za MJW.

Pendulum: Live at Brixton Academy (2009) (koncert)

Parádní koncert, málo která skupina dokáže z koncertu udělat takovou podívanou , která se kdejakému fanouškovi neomrzí ani po několikanásobném shlédnutí. Mimochodem na Rock For People 2011 byly perfektní, snad ještě lepší než tady na tom DVD, až na to ,že se v Hradci ty lidi chovali jak zvířata. V druhé řadě pod STAGE se nechalo vydržet jen pár minut.

Julie Lescautová (1992) (seriál) odpad!

Hlavní hrdinka tohoto krimi seriálu mi leze vážně krkem už jenom když ji slyším z dálky z televize. Tečku tomu dávají ohromně dlouhé epizody narozdíl od obvyklých 45 minutovek, takže by si to zasloužilo hodnocení "Když už se nedá na nic jiného přepnout, tak radši koukat na vypnutou televizi" .

Dorm Life (2008) (seriál)

Věřím, že většina vysokoškoláků co viděla alespoň jeden díl si určitě mezi tou partičkou "studentů" našla svého zástupce. Celkové zpracování je skvělé a s každou epizodou kvalita seriálu jednoznačně roste. Na dodnes dostupné web seriály, které začínají pomalu hltit internet patří tento určitě mezi ty nejlepší. Jediné mínus, které dělá pro seriál výsledných 80% je pro mě postava Steph, která je šíleně upištěná. :) "This isn´t real life. This is Dorm Life"