• Thriller

To, o čem se nemluví (2012) odpad!

Podľa tohto filmu sú Taliani hlboko v... Keď sa znižujú už aj oni k tomu že točia filmy o buzerantoch a posielajú 80-ročné babičky pracovať. Chce se mi zvracet. ODPAD!

Otevřené srdce (2012)

Divný film. Stále ožratý Ramiréz orbi bordel a väčšinou bezdôvodne a tá husa je s ním. A záver poňatí alegoricky pri ktorom si divák asi má vybrať podľa svojho gusta, že ako to skončilo. No, čakal som viac. 1 z 5

Nečekaná hvězda (2012)

Čakal som desne ukričanú taliansku rádoby komédiu s divným príbehom a obsadením, ktorú by som na konci so zmiešaným pocitom radosti a hnusu vypol. Dostal som však slabý odvar toho, čo som čakal. Príbeh mal len hlavnú myšlienku zaujímavú, ved ktorý rodič by sa nechcel dozvedieť, že jeho syn točí porno. Záver sa však trochu vymkol a pochoval nádej na tri hviezdy. 2 z 5

Kšeft na jeden den (2012)

Príjemná sranda od Britov. Správne britsky suché, so zápletkou, dobrým obsadením a dejom, kde sa vždy niečo deje. A prístup Rotha k všetkým tým situáciam bol skvelý. 3 z 5

Třídič č. 40 (2009) odpad!

Nezmyselne zbytočný film. Totálne dno. ODPAD!

Sezóna zabíjení (2013)

Solídny thrilerík, kde nikdy neviete, čo sa stane a kto bude mať na vrch. Travolta za zlého a De Niro za ešte horšieho. Pár pekných záberov mučenia, pár nudných drístov ale v konečnom dôsledku pútavý orientačný beh lesom dvoch hercov za zenitom. 3 z 5

Jen Bůh odpouští (2013) odpad!

Subjektívne to trvá pol dňa. A aj bez netalentovaného Goslinga to je číre zlo, s ním to ale dosiahlo piaty kruh pekelný. ODPAD!

Nezabiješ (2008)

Nič pozitívne sa v tom filme nedá nájsť. Bitky boli krátke, dej infantilný a cele to vyznievalo vtipne a bez zmyslu. Plus tie chyby. 1 z 5

Kde je Albert? (2012)

Niečo tak zbytočné snáď ani nemohlo vzniknúť. A takého brata by som nepúšťal z izby, nie ešte do ulíc. A je vcelku vtipné, ako Amíci nenápadne podsúvajú svetu myšlienku, že dve mamky sú úplne v pohode. 1 z 5

Kódované vysílání (2013)

Taký dobrý námet a tak dojebaný film. Obaja hlavní predstavitelia sa správajú nelogicky, chýbajú súvislosti, niečo úderné. Aspoň že to rýchlo ubehlo. 1 z 5