S čerty nejsou žerty (1984)

Podle mě je tohle jedna z pohádek,na kterou se v klidu můžou dívat i dospělí. Žádná větší známka infantilnosti. A já jsem se na ni mohl dívat,aniž by mi bylo trapně. Když ji dávají o prázdninách,tak je to pro mě jediný důvod zůstávat u televize. Mimochodem Dlouhý je skvělej! RIP

Neúplatní (1987)

Skvělý snímek,který ukazuje tu "správnou" stranu bariéry jako tu světlou,zatímco Al Caponův gang jako zvířata. Konečně nejaký gangsterský snímek,který ukazuje prohibici a vůbec válku mezi mafií a policií z pohledů členů policejního sboru ve městě Chicago. V tomto filmu vyniká především skvělý Sean Connery,který za stvárnění postavy pomocníka Kevina Costnera alias Eliota Nesse utržil Oscara za nejlepší mužský herecký výkon. Nejlepší a nejzáživnější scéna je přestřelka na nádražních schodech. Já osobně tento film shledávám za jeden z nejlepších filmů,které se zabývají organizovaným zločinem.

Casino (1995)

Moc pěknej film z prostředí lasvegaských kasin netočen podle skutečné události. Nemá to ovšem na film Mafiáni taktéž od Scorsese.

Cesta na Měsíc 3D (2008)

Děti si to možná užijí,ale dospělí rozhodně ne. Toto infantilní pojetí Mise na Měsíc mě nijak nezaujalo,ale neni to žádná stráta času... ...zvlášť,když jste na premiéře a máte jídlo a pití zdarma.