Millerovi na tripu (2013)

Na podzimni depku pohodova komedie, jednoducha, ale pobavi. Vyborny jsou bloopers hned pred titulkama.

Pot a krev (2013)

Haha, Bay mile prekvapil. Testosteron a demence strika, chlapci si naramne uzivaji sve herecke party a vy se bavite s sibalskym wtf?! v pozadi.

Velká nádhera (2013)

Super filmarina, super hlavni predstavitel, velka nadhera. Jako Fellini, italove si proste umi uzivat.

Oliver Stone: Neznámé dějiny Spojených států (2012) (seriál)

USa! USa! Usa je bezva nocni mura. Videl jsem 2 dily z 10 a stacilo. Sam tvurce pak na diskuzi naznacil, ze americke imperium si sve vysluni uzilo a pravdepodobne se v naznacenem smeru chyli do pekel.

Chvíle setkání (2013)

Francouzska romance v jednom dni. Citlive vystavena od pocatecniho setkani, pres rostouci touhu,az po bolestny konec v rozlouceni. Pecicka

Intimní místa (2013)

"Ještě něco?" "Baterky" "A ještě?" "Ještě baterky" "A ještě" Korpulentní cenzorka, které z neukojení lehce hrabe, fotograf co fotí jen "čůráky a kundy" a další postavy, co mají s intimnímy místy nějaký problém. S humorem nám je předkládána sonda do života ruských obyvatel, kteří se mají dobře, jsou ještě mladí a navenek bezproblémoví. Ale pod povrchem to doutná.

Dopraváci (2012)

Jako nazačátku mi to připomnělo Revizory, ale pak se film přepne do úplně jiné roviny a je z toho drama o korupci a násilí v Polsku z pohledu dopraváka. Realismus je umocněn zapojením záběrů z mobilních telefonů. Konec trošku předvídatelný, ale velmi koukatelné. Občas proloženo velice černým humorem. Na zdraví!

Jackpot (2011)

Paradni relax, severani umi cerny komedie.

Zátah: Vykoupení (2011)

Videno na pulnocni projekci ve Varech, naser jako hovado. Potlesk se siril salem po kazde ultimatni bitkosekvenci. Palecek hore!