Knick: Doktoři bez hranic (2014) (seriál)

Chytí a nepustí. Lepší varianta doktora House, zdravotnictví v roce 1900 bylo proti dnešnímu skoro jako středověk

Sex Tape (2014)

Proč ne, vtíravá reklama na Apple mě štvala, ale značné množství nahé Cameron to vyvážilo.

S láskou, Rosie (2014)

Na to, že to je romantická kravina, tak jsem se bavil. a hlavní herečka je kus, což vždy jednu hvězdu přidá

L. H. (2013) (studentský film)

nelituji 30 minut obětovaným tomuto filmu.

Colette (2013)

Velmi silné téma, velmi dobře zahráno. Konci naprosto nevěřím, matka by se dítěte ani nedotkla!

Rio (2011)

ale jo, žádný zázrak, ale tragédie. určeno dětem a ne dospělým

Gravitace (2013)

Grandiózní vizuál, i příběh byl vcelku slušný, byl jsem napnutý jak péra v posteli španěla při líbánkách. A po pravdě jsem celou dobu záviděl a snil o tom si jednou zkusit plout prostorem v nulové gravitaci v ISS. Fakt mě to chytlo, nekecám!

Strážci Galaxie (2014)

tohle byl hit léta?! hmm, tak to toho léto moc nenabídlo. Ne, že by to vyloženě špatné, ale nenabídlo to vůbec nic nového. Teda krom simpatických postav. Já v tom hrozně vydím vykrádačku star wars i když to třeba autoři komixu tak nemysleli na mě to tímhle style působí. Bohužel naprosto očekávatelný scénář, přijde zloduch vezme si šutr, je hrozně silnej, chce něco zničit, pár looserů mu v tom zabrání, přičemž jednoho zmlátí, ale nezabije. Nevím jestli jsem se an to koukal v jiném rozpoložení než zbytek hodnotících, ale tohle je mi málo.