Matky na tahu (2016)

Kulervoucí sranda, kterou ocení především ti co mají děti

Marťan (2015)

Nářez, vtip, akce, scény, produkce... vše je tu vyváženo do hodnotné roviny. Bavil jsem se, pokochal se a víc než 2 hodiny utekly jako voda

Kingsman: Tajná služba (2014)

Akční a komoxivý top. bitk a vkostele má neskutečnou kameru, tyhle záběry stojí za to vidět i když nemáte rádi žánr. Nomohu si odpustit ale poznámku na stranu padoucha, proč má jeho asistentka protetické nohy? To teď budeme dávat prostor i takto těžce postiženým a dělat, že dokáží skákat salta, metat kapueru a běhat rychleji než Usain Bolt? Zbytek filmu, je vtipný, svižný, akční a občas předvídatelný, ale není to na škodu.

Teorie všeho (2014)

Silný životní příběh, velmi dobře spracován, zahrán i převyprávěn. Jen příběh mohl pokračovat až do současnosti a vysvětlit detaily vývoje Hawkingovi komunikace s okolním světem, bylo by to velmi zajímavé.

Kód Enigmy (2014)

Skvěle zahrané, skvělé téma, dobrý spád, krásná herečka.. co chít víc

Knick: Doktoři bez hranic (2014) (seriál)

Chytí a nepustí. Lepší varianta doktora House, zdravotnictví v roce 1900 bylo proti dnešnímu skoro jako středověk

Colette (2013)

Velmi silné téma, velmi dobře zahráno. Konci naprosto nevěřím, matka by se dítěte ani nedotkla!

Gravitace (2013)

Grandiózní vizuál, i příběh byl vcelku slušný, byl jsem napnutý jak péra v posteli španěla při líbánkách. A po pravdě jsem celou dobu záviděl a snil o tom si jednou zkusit plout prostorem v nulové gravitaci v ISS. Fakt mě to chytlo, nekecám!

Na hraně zítřka (2014)

Dostal jsem to co jsem očekával! prostě sci-fi, tak drsné, že by urvalo kule i alienovi a přesto s místem pro humor. Víc takových filmů prosím!