Jedna mezi oči (2012)

Na film se dívalo celkem dobře, jen mi vadily některé do očí bijící nelogičnosti hodné béčka. Jednou a dost.

Srub u jezera (2000) (TV film)

Docela sympatické "B-čko". žádný Fellini, ale neurazí.

Peklo na talíři (2012) (pořad)

Vaněk je Vaněk, opakuje se, z některých jeho výrazů a často opakovaných frází mě už otřepává, ale stejně se na každý další díl podívám, i když 50% řešených případů se mne jako vegana netýká.

Kovbojové a vetřelci (2011)

Zdejší komentáře vše již shrnuly, takže co dodat? Já se sice i bavil, ale místy jsem dost kroutil hlavou. A na rovinu, nebýt tam Ford, Craig a Wilde, a nebýt film tak dobře řemeslně zvládnutý, tak jsem jej od scény s vylezením z ohně určitě do pár minut vypnul. Takhle jsem čekal jak se z toho "béčkového" bahna tvůrci nakonec dostanou a ke své i filmové škodě jsem jen pozoroval jejich čím dál hlubší zapadání a nakonec se žádné nápadité rozhřešení nekonalo. No, asi jsem ještě pořád dost naivní.

Šéfové na zabití (2011)

V podstatě průměrně dobrá komedie, jakých vzniká v současnosti poméně. Mám ale pocit, že potenciál scénáře nebyl zcela využit. Půl hvězdy navíc za doooost sexy Aniston (ještě víc než obvykle) :-)

Hlídač č. 47 (2008)

Rutinní záležitost Renčova i Rodenova. Nevyužitý Dlouhý. Krásná, snaživá, ale ve filmu nesympatická Siposová. Marně snaživý a nesympatický Jiráček. Ne zcela využitý potenciál předlohy ve scénáři, rutinní kamera a střih. Výborná výprava. Suma sumárum 50%. P.S. Děsím se, jestli tak vážně některé ženské přemýšlejí.

Vidláci (1997)

Nic moc, 1* za Kirstie Alley. Mám pro ní slabost.

Únos domů (2002)

Naivní film pro děti se skřípající logikou. Ale co, prostě mne chytl a tak jsem přimhouřil oko.

The Haunting of Molly Hartley (2008)

Snaživě udělaný film. Horor v celku s dobře udělanou ponurou atmosférou, se snaživými hereckými výkony, s dobře načasovanými lekačkami.. Takže nejslabší článek filmu vidím v podprůměrném scénáři. Celkově si film zaslouží 50% _________________________________________________________________________________________________ P.S. Přemýšlel jsem, jestli to není natočené podle skutečných událostí. Dost by to vysvětlovalo co se dnes kolem děje.

Fighter (2010)

Životopisné drama se sportovní zápletkou. Charaktery jednotlivých postav promakané. Postavy jsem věřil úplně všem, až na Wahlberga v ringu. Mimo ring nebyl taky špatný. Ne, že by byl v ringu tak špatný, ale snad to bylo režií, či střihem? Boxerské scény nepůsobily moc věrohodně, s místy až diletantským zpracováním, časováním. Netoužím po scénách á la Rocky, kde bylo pro změnu vše vyumělkovaně nereálné, ale tady tomu něco málo chybělo. Film stojí za to vidět hlavně kvůli příběhu samotnému a dobrým až vynikajícím hereckým výkonům.