• Krátkometrážní

V/H/S/2 (2013)

Stejně jako u prvního dílu jsem dostal dva skvělé příběhy a dva průměrné, horší. Hlavní pointa je tak na stejné vlně a V/H/S/2 si udrželo svojí laťku stejně vysoko a na méně rozpočtový film jsem se dost bavil a jsem rád, že se takové filmy pořád natáčí! 3,5*

Zásilka (2013)

Tak tento nápad se mi hodně líbil! Mrazilo mě po zádech.. zčekněte..

Rubber Johnny (2005)

Velká a nepochopitelná šílenost. Kdyby se režisér držel po celou dobu toho, jak to začlo, bylo by to mnohem stravitelnější! I tak zajímavý kousek. Video zde..

Absurda (2007)

Brutální nápad, šílená představa ještě bláznivějšího režiséra! Video zde..

Crazy Clown Time (2012) (hudební videoklip)

Jak už v názvu je Crazy Clown Time, tak tohle je opravdu velmi Crazy kousek! Nenatočit to Mr. Crazy Lynch, tak dám asi odpad, ale jeho projev s partou lidí, plivajících pivo, válení se na zahradě v bordelu a nevidomé skákání a stání v záběru, bez jakého koliv projevu, s drásající hudbou, to je prostě Lynch a opět jeho otazníky k tvorbě, na které si musí hrozně ujíždět.. Video je k vidění zde..

Narozen 4. července (1989)

Jako k oslavení mého dvou tísícátého hodnoceného filmu, jsem si vybral něco speciálního, co už jsem dlouho schovával na lepší chvíle a hlavně vybrat něco, co je alespoň trošku čsfd kult a film od režiséra, co zná každý hodnotící uživatel.. Born on the Fourth of July, Oliver Stone, Tom Cruise a datum 4. července, skvělá dvojice, která vedla celý film a datum mého narození, co se shodovalo i s Ronym Kovicem, mě donutilo víc si film pustit. Válka ve Vietnamu, jako každá americká válka, kde zemřelo miliony nevinných lidí a američani jako vždy, u toho museli být a srát se do toho, bohužel za to zaplatili ti co neměli. Film je skvěle natočený, výborně zahraný a ještě víc krutější a trochu mi připomínal Hankse ve Forristovi , ale byl kratší a ne tak obsáhlý. I tak se nebojím film poslat do 5ti hvězdičkového výsluní. 85% .... 2000! 2000! 2000! 2000! 2000! 2000! 2000! 2000! 2000! 2000!

Hokej v srdci (2003)

Parádní dokument do sbírky, tentokrát o hokeji v době ČSSR a ČSFR a jeho shrnutí, kdy jsme se a na jakém šampionátu umístili na stupních vítězů a roky, kdy jsme dokázali porazit steroidní vlak z Ruska.. Výpovědi hokejistů a trenérů, politické zásahy do hokeje v době, kdy sport byl spíš politickou hrou a hlavně skvělé výkony a ukázkovou souhru hráčů se srdcem a touhou po vítězství.

Patrola (2012)

Do třetice thriller od Davida Ayera a tentokrát se známou dvojicí Gyllenhaal/Peňa, ve které akce nechyběla, ale na Training Day bohužel neměla, Washington//Hawke na mě působili mnohem víc zapletení do gangu a děj nebyl tak jednoduchej a na Harsh Times to nemá za úžasnou roli od Christiana Balea.. End of Watch má pár chyb, co by se daly odstranit a nepůsobí do filmu úplně nejlépe a nahrávající roztřepaná kamera taky ne. Prostředí z Los Angeles v jednom ze svých světel a Ayer a jeho zfilmovaný kousek v policejním prostředí nechutná špatně, ale tentokrát plný počet hvězd nedám! 80%