• Pohádka

Zkus mě rozesmát (2011)

Tak toto je jediný Sandlerův film, který jsem schopna/ochotna dokoukat do konce. V mnoha jeho filmech mi vadil jeho eufemisticky řečeno hloupý humor. Ano, je to romantická komedie, ALE je to určitě jedna ze tří nejlepších, které jsem kdy viděla. Postava "Dolpha Lundgrena" je na obtíž, ale budiž. Nicole Kidman tam snad hraje samu sebe, je nepříjemná tak jako se zdá být i v talk show s (a jak se o ní povídá). Jennifer je zde skvělá. Scéna, kde se Katherine seznamuje s Palmer (které snad nikdo nemůže věřit, že je učitelka) je bezchybná. Několik plusových bodů získávají děti, zvláště za scénu, kde domlouvají své "pracovní podmínky" s Dannym.

Skrytá identita (2006)

The one movie that made me fall for Leonardo DiCaprio. I když to zajisté u tohoto filmu nebylo prvoplánové, s Leem jsem prožívala velmi intenzivně každou jeho emoci a upřímně jsem nenáviděla milovaného Matta Damona. Takže to zjevně zahráli dobře. I když Mattům výkon za tím Leovým výrazně pokulhává. Poprvé jsem tento film viděla před třemi lety náhodou v televizi, od té doby jsem jej viděla ještě dvakrát a stejně vždy uhnu pohledem, když je Leovi lámána sádra a !!!SPOILER!!!je mu vystřelen mozek...PS: Neustále omílanou Volavku jsem neviděla.

Jack a Jill (2011) odpad!

Takovéto filmy by se prostě v dnešní době již neměly točit. Pokoušela jsem se tento film zhlédnout na dvakrát, ale přes prvních 20 minut jsem se prostě nedostala.