Mnichov (2005)

Velmi zajímavý film. Pamatuji si originál Meč Gideonův, respektive to, že me tehdy hodně zaujal... Mnichov je v rukou rezijniho genia Spielberga velmi dobre zpracovan a natocen. Ale pravda. Co pridal Steven na psychologicnosti, to ubral na akcnosti... Nerikam, ze je to spatne,jen ze kdyby bylo ve filmu jeste o trochu vice akce, cloveka by to vzalo trochu vic. Resit psychologickou otazku u filmu pojednavajicim o tak dulezite udalosti ve sportovni i politicke historii je mozna lehci nez se na prvni pohled zda, respektive i presto ze to Spielberg zvladl mistrne, toto tema je tak ozehave a zname, ze by to mozna zvladl i mene dobry reziser... Kazdopadne Mnichov je uzasny film a ikdyz mi uplne nesedl na pet hvezd, kazdy by ho mel videt :))) 79%

Želvy Ninja (2014)

Kdyz si vzpomenu na ty roztomile a mile zelvycky co bojovali s tim nechutnym mozkem a trhacem a porovnam je s temito predebilnehruzunahanejicimi monstry, jsem rad ze kdyz jsem byl malej davali ty kresleny, protoze z tehlech "potvor" bych zechcal prosteradlo jeste za tejden... Komedialni stranka dobra, ikdyz si uplne nepamatuju, ze by se animaci chovali jak prepubertalni hovada a ty brejle u dona to byla silenost... Nevim, tohle se hodne nepovedlo, ikdyz pribehove to nebylo tak sptane,tak zpracovani a vse okolo tezka silenost!!! 31%

Arrow (2012) (seriál)

Plně chápu každého kdo to po pár dílech vzdal, měl sem z toho stejný pocit... Jelikož sem v tu chvíli neměl nic lepšího na práci díval sem se dál.A...??? Jedna z nejlepších věci ke které jsem se rozhodl...S každým dílem se stupnuje akce a vše do sebe krásně zapadá... Nejsem fanoušek komiksových hrdinů,ani ničeho co se tomu podobá,ale ačkoliv se ani arrow neoprostil o stupidní romanticko-dramatickou zápletku, opravdu mě strhl a zvláště konec první řady jsem hltal s nadšením. Za první řadu jasná pětka :))87%

Tombstone (1993)

Mam radeji verzi s Costnerem, jemuz ta role sedla rekl bych vic... Z Tombstone se mi hodne libil Val Kilmer, jako doc...52%

Pod zemí (2014)

O čem to krucinál bylo....??? 11%

Labyrint: Útěk (2014)

Apokalypticka budoucnost to je moje, a ikdyz tu byla jen naznakem byl to muj salek kavy... Jednoduchy pribeh bez nejakeho prekvapeni. Dylan O'Bryan je opravdu taky Pattisonsky typ, takze zadna obliba se nekonala...Opet mi byl nejvice sympaticky asijsky herec. Ani z te holky se erekce zrovna nekonala... Vyhodit za to penize v kine,asi bych nebyl prilis nadsen,ale takhle doma v klidku a zadara to byla celkem zajimava vypln casu a urcite se podivam na druhy dil :) 70%

Quantum of Solace (2008)

Po velmi dobrem casinu spise zklamani... QS neni vylozene propadak,ale jelikoz uz Bondu bylo vic jak 20 je s cim porovnavat a film proste na sve starsi bratricky nestaci... Komu sedl Craig jako Bond nebude zklaman, kdo ho nemel rad po Casinu,ten se do nej tady urcite nezamiluje 63%

Mortal Instruments: Město z kostí (2013)

Nejsem moc fanoušek tehle tematiky upírů, vlkodlaku, andělů, démonů a buh vi ceho jeste...V tomhle filmu snad bylo vsechno,coz je v celku zajimave. Jinak klasicka nic nerikajici ptakovina bez vyrazu...Lil Collins je dobra sukna,takze dve hvezdy miri k ni,ta treti me ze jsem vydrzel az do konce :) 42%

Díra u Hanušovic (2014)

Až někdo o něčem řečně, že to nemělo "děj" a "příběh", či hlavu ani patu, odkážu ho do oněch míst a na tento film. Jako ukázka českého vesnického života plného balíků a vesnických ku**v dobré. Stejně tak jako herecké obsazení. Ale nějak mi ta melancholie a pesimismus nahánějcí česká kliše v podání pana Krobota už začínají lézt na nervy. Už poslední zápas Pepíka Hnátka, byl oproti seriálu takovej pošmournej :) I herecké obsazení, jenž se opakuje v přeboru, hotelu i zde zavání pomalu ale jistě velkým klišé...Ty postavy jsou čím dál tím stejné a ikdyž dobře zvládnuté, s každým dalším filmem začínají nudit. Díra měla navíc tu nevýhodu, že jí v podstatě chyběl jakýkoliv smysluplný záčátek a konec...25%