Princezna ze mlejna (1994) odpad!

Tohle veledílo je opravdu klenot. Jedná se o nepřetržitý dopravní pás, vezoucí k nám haldu citoslovců, výkřiků a bujarých žbleptů, z kterých se musí rozklepat kolena každému pod 3 roky věku. Tzn, pokud nesnídáte z kojenecké lahve a toaletu nenosíte mezi nohama v podobě pempers, čeká vás 106 minut utrpení.

Okres na severu (1981) (seriál)

Soudružky a soudruzi, vítám vás na 12 sjezdu ÚV ČSFD. Dnes je na programu dabata o seriálu Okres na severu. Proto předávám slovo soudruhu Pláteníkovi, o kterém toto pokrokové dílo pojednává. Prosím soudruhu. Soudružky, soudruzi a rudí přátelé. Na začátku chci tak nějak poděkovat straně, že si všimli mé uvědomělé práce a zapálenosti pro socialistické myšlení. Soudruzi, jsem dojat. Proto tu teď stojím s řádem Klemeta Gottwalda pevně přišpendleným na prsou a dmu se pýchou, protože o naší činnosti na Okresním výboru KSČ byl natočen seriál. A je to seriál kvalitní. Herci, jenž nás stvárnili, si počínají velmi dobře, až na pár mírně afektovaných výstupů soudružky Jarmilky Švehlové. Asi to viděla v nějakém imperialistickém filmu. Jinak to všichni zvládli na výbornou a vyzvednout musím především výkon soudruha Moučky, který to zahrál tak přesvědčivě, jako bych se hrál já sám. Však také řád práce již zdobí jeho vitrínu na pozici nejčestnější. Na příště však jedno varování. Jak jsem se dozvěděl, herci dostali za tento seriál opravdu hodně zaplaceno. Až moc. Například paní Švorcová. Je to milá holka, všechno. Soudruzi, žádnej z nás nemá takový platy! Ale dál. Obsah seriálu věrně popisuje naší práci o budování naší socialistické vlasti, nemá hluchých míst a sám jsem byl kolikrát jak kůl v plotě, tolik jsem byl napnut jak vše dopadne, ačkoliv jsem to již jednou prožil. I rudá slza dojetí mi ukápla. Na závěr bych vám, soudružky a soudruzi, chtěl tento seriál vřele doporučit. Je to seriál hodnotný a jak naši vědci z laboratoří V.I. Lenina prorokují, seriály v 21. století již zdaleka nebudou tak uvědomělé jako tento. Tak se dívejte, dokud je čas. Práci čest a nechť žije strana!