Gympl (2007)

Puberťák se baví nad některýma hláškama a zbytek stojí za hovno. Ovšem viděno očima dospělce, tak z toho filmu docela mrazí, jak ze strany rodičů, tak studentů. Ve všech bodech vynikající film, daleko daleko před snowborďákama, expertama atd. Vorel st. zkrátka umí a mezi sračkama co se u nás točí posledních pár let je jako drobný záblesk světla v černočerné řitní hlubině.

ING. (1985) (studentský film)

Vynikající prequel Kouře, underground jako prase. Má to cenu? Má to cenu!

Muži v černém 3 (2012)

Ale jo šlo to. Čekal jsem nějakou vymatlanou debilní ultraduchaplnou slátaninu a hle, jsou to muži v černém, má to atmosféru jako muži v černém, jsou tam emzáci jako v mužích v černém, je to sranda jako v mužích v černém, bavilo mě to jako muži v černém a pátým pádem voláme Muži v černém!

Žena v černém (2012)

Jak mám Radcliffa docela rád z Pottera tak tady úplně vyhořel. Celý film hraje jako Chuck Norris - nasazený jeden xicht a ani ve většině vypjatých situacích nehne ani brvou. Jinak docela ucházející strašidelná pantomima s místy až moc natahovaným dějem.

Men in Black Alien Attack (2000) odpad!

Amatérské video z Universal studios. Točeno videokamerou 10-letým klukem a valnou část z těch 4 minut je vidět černá tma. Proto se tenhle kraťas jmenuje Muži v černém. Dost dobře nechápu co na csfd tahle zhovadilost dělá a to hodnocení je taky výmluvný - kolik z hodnotících lidí tohle opravdu vidělo a kolik si myslelo , že hodnotí FILM Men in black. Dát tomu něco jinýho než odpad je přímá pozvánka do bohnic.

Sherlock Holmes: Hra stínů (2011)

Po celkem slušnym prvním dílu jsem se na hru stínů docela těšil. Dostalo se mi však měrou vrchovatou děje, v kterém se nevyznají ani jeho tvůrci. Herci přehrávají seč můžou a asi se vsadili o žvejku, kdo udělá do kamery pitvornější obličej. Jako celek to působilo jako estráda nejmenované televize nóva. Jestli bude pokračování, budu hodně opatrnej.

Barbar Conan (2011)

Od Conana očekávám syrovou a brutální atmosféru barbarského severu a světe div se, na začátku tomu tak skutečně je! Conan v mladším provedení je docela sympaťák a vytvrdloň, stejně jako jeho otec, kterého skvěle hraje Ron Perlman. Nikdo se s ničím moc nesere, střeva lítaj vzduchem a vypadá to na slušnou Conanovskou řežbu. To je ale omyl. Po smrti Conanova taťuldy se to zvrtne a až na jeden klystýr nosu a ufiklou ploutev jedný ježibaby se film rázem změní na hodně, ale opravdu hodně nudnou pohádku. Po prvních dvaceti minutách jsem měl v hlavě hodnocení 5, na konci filmu 1. Takže slabší 3.

Orlí spáry (1992)

Ani jako fanoušek béčkových mlátiček jsem tuhle taškařici moc nestrávil. Akce je ve stylu hry na fackovacího panáka a techniku orlí spáry nacvičují hlavní hrdinové jako naprosto nezbytnou součást svého vítězství a pak jí po dostatečně trapném tréninku vlastně vůbec nepoužijí a dál vesele metají otočky. Film jsem sice dokoukal až do konce, ale pochybuju, že bych si to někdy zopakoval.

Centurion (2010)

Maličko rozbředlá římsko-barbarská polívka. Na jedné straně slušné bitky s kýblem krve, střev a obsahů žaludků, i ta atmosféra ujde a na druhé poněkud děravý, naivní příběh, nelogičnosti a úděsný střih, způsobující slabším osobám dočasnou ztrátu zraku. Barbaři moc věrohodní nebyli a Olga Kurylenko je drsná divoška asi jako je Mánička miss world. Celkově docela koukatelná pitomost. Slabé 3.