Nedotknutelní (2011)

Už jsem si myslel,že takto dobrý film už nikdy natočen nebude.

Saxána a Lexikon kouzel (2011)

musím se přiznat,že se mi příčí dát filmu odpad,ačkoli se mi příčí film samotný. Efekty příšerné,děj příšerný,scénář příšerný atd. Ale některé herecky výkony jako paní Bohdalové či pana Somra byly jako vždy výborné a celý film vytahují z jakési bezedné propasti. za mě horší 2 hvězdy

Transformers 3 (2011)

Příjemné efektně dobře zpracované Sci-fi. Film je ze začátku naprosto dokonalý. Nad záběry kosmonautů na měsíci jsem jen valil oči ale postupně je film čím dál slabší a klasický americký konec,který byste mohli očekávat už na začátku filmu si mě teda rozhodně nezískal. 50%

Česká miss (2010) (pořad) odpad!

Soutěže tohoto typu nemají nejmenší význam,už jen proto,že nekrásnější ženy se do takovýchto soutěží vůbec nepřihlásí :D

Kuky se vrací (2010)

Zajímavé komentáře-Enšprígl,Isherwood,Galardiel

Muž ve stínu (2010)

Vynikající téma,vynikající děj,vynikající zakončení,režie celkem dobrá vzhledem k tomu,že toto není Polanského styl. Jenom Ewan McGregor mi pod taktovkou tohoto jinak výborného polského režiséra nějak nepadl do oka. Působí tu spíš jako nějaký vyplašený nezkušený chlapeček. A ne jako sebejistý vysoce postavený muž. Ale to je celkem detail 80%

Počátek (2010)

je trochu náročnější sledovat celý děj. Občas jsem musel film zastavit abych si vše ujasnil a abych ho pochopil,musel jsem si ho pustit několikrát,a každým shlédnutím jsem vždy zjišťoval,že je vše jinak,než jsem si do té doby myslel. A přiznávám,že ani nyní vše nechápu. Nicméně to určitě není chyba filmu ale spíš moje.V životě jsem neviděl originálnější film. Nevím,kdo vytvořil námět filmu ale opravdu klobouk dolů. Film je v něčem trochu podobný Matrixu ale toto je mnohem originálnější nápad a narozdíl od Matrixu to má šťávu a také vynikající efekty. Krásný film na který jen tak nezapomenu 99%

Sherlock Holmes: Záhada potopené lodi (2010) odpad!

Asylum zničilo postavu Sherlocka Holmese!!! To co s této legendární postavy udělali se nedá nazvat jinak než svinstvo. Tento takzvaný "Holmes" zde rozhodně není neobyčejně chytrý detektiv. Je to ustrašený nevychovaný spratek,kterého ale ostatní uctívají jako poloboha.Ostatní herecké výkony taktéž zcela amatérské. O efektech hanba mluvit. Scénář by napsal lépe snad i žák na prvním stupni. Udělat s Holmese postavu bojující z dinosaury je opravdu zločin!!! Film jsem ani nedokoukal a zřejmě jsem tedy ještě to nejhorší vůbec neviděl. CD žel nebylo moje,takže jsem ho nemohl roztřískat a věřte,že mě to štve. Na pozici nejhoršího filmu všech dob patří jednoznačně tento.

Sovětská bouře: 2. světová válka na východě (2010) (seriál)

Grafické zpracování je vynikající,to se musí nechat. Jen mi vadí,že jsou tu rusové pojati jako chudáčci,co se brání proti agresorům,ale vůbec se tu nehovoří o ruském tažení na Polsko a Finsko. Opravdu je tu vše popsáno příliš černobíle. Vzhledem k tomu,že kdyby Němci Rusko dobyli,tak by možná u nás vůbec nenastal komunismus,tak mi je toto pojetí opravdu proti srsti .

Útěk ze Sibiře (2010)

Filmy s touto tématikou mám moc rád. A velice podporuji všechny filmy,které poukazují na to,jaké byl komunismus svinstvo. Avšak co se týče kvality filmu,mám jisté výhrady. Film je zcela nesmyslně sestříhaný. Připadal mi spíše jako ukázka zcela náhodně vybraných scén z cesty,které spolu většinou vůbec nesouvisí. Kdyby tento film byl delší(alespoň 3 hodiny)byl by bezchybný. Musím ale filmu přidat na hodnocení za úžasné prostředí které je ve filmu skvěle vystiženo a obsazeno.Spousta tvůrců by se spokojila s pár záběry přírody a zbytek by tvořily jen dialogy mezi poutníky točené někde ve studiu. Jsem moc rád,že zde tomu tak není. 75%