Bláznivá škola (1996)

Další super parodie s Jonem Lovitzem, která odkazuje na spoustu filmů a dokáže pořádně rozesmát jako jeden nevinný tanec :-D

Bláznivý příběh Robina Hooda (1993)

Je to prostě jenom sranda, humor Mela Brookse. Kdo ho zná, tak ví, co má od něj očekávat. Snad nikdo od toho nečekal Oscarovou rošádu? Existují 2 CZ dabingy. Já preferuji ten původní :-)

Blbý a blbější (1994)

100% komediální klasika, která se vážně povedla :-D "Chudák Péťa, upadla mu hlava!" - "Který mrzák po mně hodil tu solničku? - Nandej mu to, Vazbiči!" :-) :-) "Ty máš celou dobu na sobě dvoje rukavice? - Jo. Jsme přece v Aspenu!" :-D

Blok 99 (2017)

MASO! PŘEKVAPENÍ! BRUTALITA! NÁSILÍ! PŘÍBĚH, který potěší. Po Kosti a skalp mi S. Craig Zahler dokázal, že umí točit a získal si moje srdce. Vince Vaughn v úplně jiné roli, než je zvyklý, nám předvede jaké to je, někomu rozdupnout hlavu :-)

Body Bags: Historky z márnice (1993) (TV film)

Maniak na pumpě super, vlasy trochu ztrácí, ale očičko vše vynahradí jako celý Carpenter v márnici, ale pozor! Musíte vidět pouze nesestřihanou krvavou verzi! :-)

Boeing 747 v ohrožení (1996)

Sice je Štefan uveden jako druhá hlavní postava, ale celý tento akční thriller táhne hlavně Kurt Russell + komando, které se snaží zachránit unesené letadlo. Docenil jsem tento flák až časem po několikátém zhlédnutí :-)

Bohemian Rhapsody (2018)

Po dlouhé době, co se mi chtělo u filmu brečet. Kdo chce vědět o Freddiem něco víc, ať si pustí dokument. Toto je skromný příběh o něm i o kapele Queen. Nakonec jsem rád, že ho natočili decentněji a trochu s úctou. Uslyšíte slavné songy a uvidíte v něm koncert, který je považován za nejlepší živé vystoupení všech dob. POZOR: Teď hodnotím tuto lež jako fungující výmysl, který nemá na sobě nic pravdivého.