tmicka

tmicka

Slovensko

• 20.12.2015  18:15

Absolutna spokojnost! V uvode som ani nedokazala precitat text utekajuci do vesmiru, kedze som mala oci plne nostalgickych slz. Film sa nesie v rovnakom duchu ako cela saga predtym a zarytemu fanusikovi dava presne to co si moze od pokracovania Star Wars priat.

• 26.9.2014  23:36

Absolútne sklamanie! Tim Burton pokazil všetko a to na plnej čiare. Film bez súvislého deja a vo všetkých ohľadoch nezaujímavý. Ak mal pobaviť, nepobavil, ak mal vystrašiť, nevystrašil. Johnny Depp nezaujal ani len makeupom, nie to ešte hereckým výkonom. Ostatné postavy nevýrazné, príliš šablonovité a ich význam sa v priebehu filmu stráca. Hviezdiču udelujem Eve Green ktorá ako jediná pôsibila, že má vo filme svoje miesto.

• 21.1.2013  23:31

Po prečítaní strhujúcej knihy, ktorá vo mne zanechala hlboký dojem som sa rozhodla pozrieť si aj filmovú verziu. Po niekoľkých minútach bohužiaľ prišlo hlboké sklamanie. Film absolútne nezachytil adekvátnu atmosféru, ktorú kniha navodila dokonale. Postavy boli neautentické, výstupy umelé a celkový dojem dosť otrasný. Počas čítania knihy som bola dva razy po sebe hore do druhej ráno, len aby som sa dozvedela viac. Pri filme som mala čo robiť, aby som vydržala sedieť 1,5 hodiny. V príbehu sa vyskytovali neadekvátne prvky ničiace celkovú ideu príbehu. Po zhliadnutí mi naozaj zostalo ľúto, že naozaj svojský a jedinečný príbeh o láske, vášni a zvláštnom ponímaní slobody stratil vo filme svoju váhu. Škoda...

• 3.10.2011  20:58

Veľmi zaujímavý príbeh šialenej ženy s fascinujúcim záverom. Mňa osobne film uchvátil, už len pre to, že "Amélia" je tu "tá zlá"