Toxický mstitel (1984)

Občas si lidé řeknou, "jé to je tak ošklivý pejsek až je vlastně docela rozkošný" a přesně tak je to s tímto dílem, je to tak hrozně špatné, až je to vlastně dost dobré !!!

Hodný, zlý a ošklivý (1966)

Co k tomuto filmu říci. Každé slovo je asi zbytečné, přesto si to neodpustím a komentář sem musím napsat. Tento film je zkrátka klenot nejen mezi Westerny ale filmy všeobecně. Geniálně zpracované dílko jak po filmové, vizuální tak hudební stránce.

Amélie z Montmartru (2001)

K tomuhle filmu jsem musel asi dospět. Vím, že když jsem ho viděl před lety tak mi to přišlo jako hrozná nuda. Ovšem teď když jsem ho viděl s odstupem času po prvním sledování, film mě okouzlil. Nevzpomínám si na moc filmů, které by dokázaly takto prezentovat životy lidí s ne úplně "normálním" životním stylem. Navíc hudba která filmem provází je prostě užasná, skěle podrhující atmosféru.

Konečná (2013)

Arnold is back a 80tkové filmy v novém hávu sním. Takhle si to představuji, žádné serepatičky kolem ale kulometem "náckobijcem" to všechno vykropit ze zadních dveří autobusu... Paráda !

Rychle a zběsile 6 (2013)

Z Rychle a zběsile 1 už bychom nic společného krom několika herců asi nenašli. Z kultovního filmu o tuningových pouličních "válkách" se Vin a jeho parta dostala do účinkování v něčem co si hraje na hodně akční film s rádoby detektivní zápletkou. Nicméně toto směřování bylo již celkem evidentní ve 4. a plně se rozvinulo v 5. díle, takže tady nepíši žádnou novinku. RaZ 6 je prostě akcí nahuštěná zběsilost, která chvílemi díky akcím jak z Kobry 11 umocněné na Xtou donutila obecenstvo v kině až k smíchu, tak moc tam některé ač digitálně skvělé kousky mlátily do očí. Nicméně Vin je Vin a Walker je Walker - takže se mi to líbilo a už se i díky poslední scéně těším na 7. díl - 80%

Poupata (2011)

Můžete mi říci jak je možné, že má tento film tak nízké hodnocení ? Dle mě je to špička toho co se v ČR v rámci tohoto žánru kdy natočilo.

Lars a jeho vážná známost (2007)

Originální, zajímavý film. Na zajímavosti pro mě získal ještě o to více, co jsem zjistil, že ta luxusní Anča co tam Rayan měl se fakt prodává, je to takový sen všech asociálních týpků. Problémem je to, že ta sranda vyjde v přepočtu na nějakejch 70 hadrů..... No nic, komentář má hodnotit film a ne "nafukovačky" a vzhledem k tomu, že nějak nevím co o něm napsat, (asi jsem ještě konsternován tou "Ančou") ale vyjádřit jsem se prostě musel, tak zkrátka a dobře slovy pět hvězd !!!

Dům u vycházejícího slunce (2011)

Zápletka hloupoučká a již tolikrát zpracována, že co se týče děje tento film nemá naprosto nic co by nového předvedl. Chápu hodnocění těch, kdo dají filmu extréme nizké hodnocení. Přesto film ale úplně nezatracuji a těm, komu sem tam stačí oddechnout si u něčeho "lehčího" tohoto žánru klidně i film doporučím. Já se u něj nenudil.

Iron Man 2 (2010)

Opět jsem se přesvědčil, že filmy podle komixové předlohy se kterými má navíc dočinení Marvel stojí tak maximálně za vylitou latrínu. Nebýt zde učinkujícího M Rourkeho tak dám stejně jako všem jiným skvostům co jsem od Marvela viděl - ODPAD !!!

U-Turn (1997)

Bude to znít divně ale tohle je jeden z nejoptimističtějších filmů co jsem viděl. Fakt.