Na Hromnice o den více (1993)

Super prijemna komedie se zimni atmosferou! Presne podle meho gusta. Skoda, ze takovyhle druh filmu se uz dnes netoci :( Usinala sem s o 180 stupnu lepsi naladou

Myslete na Henryho (1991)

Prijemna oddechovka, od ktere jsem ani nic vic slozitejsiho necekala, a proto sem ji na uprsene nedelni odpoledne zvolila...

Společnost mrtvých básníků (1989)

Sem na sebe hrda pro objeveni tohoto pokladu. Presne takovy film sem potrebovala, uz dlouho me tak neco nedojalo. Skvostny snimek

Bohem zapomenuté děti (1986)

Po shlednuti tohoto filmu je velice tezke uverit tomu, jake to bylo mezi hlavnimi protagonisty ve skutecnem zivote.. Smutne, ze realita je tak casto odlisna od filmu. Hlavne tedy v tomto pripade

Hořkost (1986)

Tak podle komentaru mistniho muzskeho osazenstva odhaduji, ze film jimi nebyl veru pochopen, nebot podle meho je to jeden z nejlepe natocenych vztahovych dramat. Meryl i Jack jsou absolutne skveli ( vlastne neexistuje film, kdy by Meryl skvela nebyla) a nenudila jsem se ani vterinu. Coming Around Again od Carly Simon do filmu pasuje jako poklice na hrnec

Podivnější než ráj (1984)

Nekolikasekundovy stek Rammellzeeho je pouze tresnickou na dortu v tomhle snovym, skvelym a kultovnim bijaku.

Frances (1982)

Jednou za cas clovek shledne film, ktery v nem vyvola ty nejsilnejsi emoce... Tech filmu moc neni, ale co se tyce Frances, tak urcite patri mezi ne...

Zapadákov (1971)

Tento film je i na dnesni dobu az prilis pravdivy. Odporna realita vyobrazena lidskym hyenismem ve mne zanechala jen znechuceni a strnuti nad tim, jaky odpad dokaze clovek byt. Scena s klokany a vse, co nasleduje po ni, je naprosto silena.