• Fantasy

Harry Potter a Relikvie smrti - část 2 (2011)

Nějak jsem asi čekala více emocí, nebo nevím, ale z kina jsem odcházela tak nějak bez toho mého typického "popotterovského" tranzu. Po druhé bych na to ale asi nešla, dost možná si to pustím jednou k žehlení, ale raději si zapnu třeba třetí díl. Nevím, i ten specifický humor tam nějak pokulhával, i když pravda, v ději to nebylo příliš na místě. Každopádně je to Harry a toho hanit nebudu, ale určitě bych pochválila konec, kde maskování všech hrdinů bylo opravdu až na vyjímky důvěryhodné a co se týče grafiky a soubojů, tak tam Harry nezklamal :-)

Justin Bieber: Never Say Never (2011)

Naprosto souhlasím! Také bych řekla, že většina hodnotících byla zaslepená spíše svou averzí vůči tomuto zpěvákovi. Věřte, nebo ne, Biebra opravdu také nemusím, ale z čistě diváckého pohledu se mi tento dokument líbil. Film je hezky zpracovaný a dokonce místy i docela emotivní. Jsem ráda, že jsem se přinutila shlédnout tento dokument. Klidně by mohl Justinovi dělat i jeho osobní reklamu, mě totiž rozhodně změnil přístup k jeho osobě minimálně o pár stupňů k dobru.

Sucker Punch (2011)

Takový fantasy blázinec bez nějakého originálnějšího nápadu. O "neuvěřitelných dobrodružstvích" - jak se mluví v popisu obsahu, bych tedy opravdu nemluvila. Každopádně, kdo si libuje v umění dokonalé grafiky a fantastična, určitě si tu přijde aspoň trochu na své.