Zaklínač (2019) (seriál)

Má to chyby, má to mezery, pro nečtenáře a nehráče asi totální mišmaš...ale dala jsem 5 hvězdiček proto, že jsem ráda, že konečně přišla i filmová verze a já si tak mohla v klidu sednout do gauče a vychutnávat si fantasy servoš, který znám ze hry a knihy... a český dabing byl náhodou kvalitní. A ten song? Boží... "Tak dej groš zaklínači, ...hmmmm"

Kaštánek (2021) (seriál)

Velice svižná napínavá detektivka. Slupla jsem to během jednoho dne, prostě totálně návykové :) Doporučuji.

Cesta do Ameriky 2 (2021)

Ach to je tak špatný, že nám to opravdu zkazilo odpoledne :D Proč jsem já proboha nejdřív nekoukla sem na recenze :D S komentáři a hodnocením, bych se na to nekoukala a ušetřila bych si čas. Velká chyba! Je mi líto, že tak pěkný starý film, byl přetvořen do takové hrůzy.

Elita (2018) (seriál)

Hej Rio a Denver jsou zpět a hned v prvním díle by člověk zapomněl, že tohle není Papírový dům :D Uvidíme jak se tento seriál vyvrbí, ale zatím good, za tři hvězdy.

Ženy v běhu (2019)

Tak dlouho jsem se u českého filmu nenasmála. Super oddychovka, a protože je to po dlouhé době vydařený český film, tak budu štědrá a dávám 4*. Myslím, že se mnou celé kino souhlasí, vzhledem k tomu, jak se všichni řehtali.

Pasažéři (2016)

Cekala jsem, ze to bude dalsi prumernakova scifi, ale nakonec je to velice vydareny Akcno-romaticko-komedy scifiiii, kdy jsem se zasmala, "pobrecela" :D, drzela pesti a nedockave chytala sedacku v kine, jak to dopadne... Uzasny film, ktery si urcite znovu pustim a nemuzu dat min jak 5* pac jsem odesla okouzlena..a popcorn za to nemuze :D

Polednice (2016)

Doufám, že to viděla sociálka :D Ba ne, zajímavý psychologický film s krásným českým prostředím, ale příběh je nedotažený do konce, chtělo by to větší hloubku..

Sedmero krkavců (2015)

Hezké záběry, nádherná krajina, pěkný námět, ale.... Příšerný dialog - jak když se baví kamarádky na tržnici, nikoliv dialog dobové pohádky, herečka nevypadá zrovna jako mladá dívka, a ta kukuřice :D Ta to zabila :D

Dárce (2014)

Blbost, blbost.... a to jsem si nejdřív přečetla knížku, která ne že mě nadchla, ale řekla jsem si fajn, není to zas až tak špatné, ale film? Úplně zmrvený!

Dračí prsten (1994) (TV film)

Jako malá jsem tuhle pohádku zbožňovala :)