Reklama
Reklama
ČSFD projekce
Motorkáři
ČSFD.cz
Hledat
Podrobné vyhledávání
Můj účet
Ovládací panel
Přihlášení
Registrace
Zapomenuté heslo
Přidat film
Přidat tvůrce
Novinky
Televize
Kino
VOD
Žebříčky
Blu-ray
DVD
Žánry
NEW
Ocenění
Uživatelé
Diskuze
Shop
další
Novinky
Televize
Kino
VOD
Žebříčky
Blu-ray
DVD
Žánry
NEW
Ocenění
Uživatelé
Diskuze
Shop
5 fanoušků
/ 4 body
dandyCandy
Jana Trojanová
Brno, Jihomoravský kraj, Česko
snílek, ale ne spáč
Nejsledovanější
žánry
žánry
/
typy
typy
/
původy
původy
Drama
Komedie
Animovaný
Krimi
Akční
film
seriál
TV film
pořad
divadelní…
USA
Velká Británie
Francie
Německo
Československo
Přehled
O mně
Hodnocení
Recenze
Deníček
Oblíbené
Filmotéka
Zajímavosti
Obsahy
Biografie
další
Přehled
O mně
Hodnocení
Recenze
Deníček
Oblíbené
Filmotéka
Zajímavosti
Obsahy
Biografie
Filmy
Seriály
Pořady
Herci
Herečky
Režiséři
Skladatelé
Scenáristé
Spisovatelé
Kameramani
další
Filmy
Seriály
Pořady
Herci
Herečky
Režiséři
Skladatelé
Scenáristé
Spisovatelé
Kameramani
Oblíbené filmy
(10)
Žena pod vlivem
(1974)
Taková zvláštní rodinka
(2001)
Leon
(1994)
Věčný svit neposkvrněné mysli
(2004)
Osudová sázka
(1998)
Lolita
(1997)
Jmenuji se Oliver Tate
(2010)
Harold a Maude
(1971)
Narušení
(1999)
Spalovač mrtvol
(1968)
Napsat zprávu
Přidat do oblíbených
Ovládací panel
4 body
Fanklub
(5)
shabazza
Oxy
Pedrosa02
Vaclavka
Kofolda
Časové pásmo bylo změněno