Pád Bílého domu (2013)

Žánr: Sci-fi. Ten kdo se alepoň trochu zajímá o military tak pochopí.

Pátý element (1997)

Nevím, asi jsem divný, ale tenhle film mě absolutně nezaujal. Ba dokonce spíš znechutil. Film nemá žádný nápad, žádnou myšlenku. Míchají se zde akční scénky s pořádně trapnými, rádoby komediálními kecy. Do toho parta teploušků, robůtků, operních zpěváků a polonahé Milli Jovovich ( Ne že by mi vadila! To teda ne!). Tenhle film postrádá smysl.

Perníkový táta (2008) (seriál)

Tak tenhle serial je fakt pecka! Drama a napětí v každén díle! Do toho dechberoucí herecké výkony nejen Cranstona, ale i ostatních herců, neuvěřitelný příběh a neuvěřitelná proměna hlavních postavy. Aneb když středoškolský učitel začne vařit perník!

Plán útěku (2013)

Takový hodně průměrný akčňák okořeněný Arnoldem a Sylvesterem. V minulém tisíciletí by to jistě byla top pecka, na kterou by se stáli hodinové řady do kin a VHS by byly v mžiku vyprodány. Dnes již však máme mnohem silnější konkurenci podobných filmů.

Pozemšťan (2007)

Neuvěřitelné! Ve filmech jde hlavně o příběh a tento film je toho důkazem! Nečekejte žádne mimozemšťany, nebo snad jiné planety. Celé je to natočené v obýváčku malého domečku! Kdo by to byl řekl, že povídání u krbu s plastovým hrníčkem a Johny Walkrem může být zfilmováno a donutí vás to vydržet až do konce! Celých 87minut! WOW

Probudím se včera (2012)

Něco bych tady v tom popisku upravil: www.čsrd.cz (československá reklamní databáze) ***** nejlepší reklama roku 2012! Dále škrkáme "komedie s originální zápletkou" originalni určitě ne, pár scének ctr+c, ctr+v z filmu To byl zítra flám. Dále pak bych opravil větu: "Tehdy v sedmnácti letech, v dobách kdy obloha byla jasně modrá a přece z ní pršelo..." Ale jako jo, sranda. Ještě malinko závěrem: Kdybych mohl hodnotit reklamu v přítomnosti, volil bych "odpad!", ovšem minulost :-O alespon 4x " * " Nepochybně se také přesouvá tahle reklama do budoucna! TV Nova nám tímto filmem oznamuje, že 60s reklamy jsou out! +1 Licokniga!

Příjezd vlaku na nádraží v La Ciotat (1896)

Záběr vlaku, který přijede do stanice. Každodení život. Ovšem uvědom me si, že se píše 19. století a jedná se o jeden z prvních snímků vůbec. Je to matka celého filmu!

Psycho (1960)

Jak již tady někdo zmínil:" Doba se mění" a tenhle film je již těžce out! Pointou toho filmu, bylo vyděsit lidi, nahnat jim strach a husí kůži. Dříve to tak jistě bylo, ale dnes? Wake up lidi!

Sígři ve výslužbě (2013) (pořad)

Náhodou celkem povedené! A všem těm důchodcům tam držím palce!

Stařec a moře (1999)

Příběh o nekonečném boji člověka s přírodou, o odvaze a neuvěřitelné duševní síle člověka. Krásné zpracování Hemingwayovi knihy, naprosto to vystihuje vše, co se autor snaží předat.