pekas

"dělám do počítačů" : )

<< předchozí 1 2 3 4 12 22 33 43
    • 30.6.2019  17:23
    MOST! (TV seriál) (2019)

Kosmo bylo o chlup lepší, Trpaslík zase ohodně slabší. Bál jsem se dívat, jestli to nebude moc buranské, ale bylo to sprosté a nekorektní způsobem, která se mi líbil. Velké překvapení a pět hvězd. 85%

• 1.5.2019  12:03
    Rapl - Série 2 (série) (2019)

Hmm, druhá série není vyloženě špatná, Mácha konečně ke štěstí přišel. Ale ostatní dopadli velice špatně a závěrečné dva díly, tedy hlavně ten poslední už to přehnaly. Dobrodružství v Černé Hoře bylo už jak z jiného seriálu, snaha o gradaci za každou cenu nevyšla. 68%

• 30.6.2019  17:29
    Aquaman (2018)

Velkolepá akční pohádka pro dospělé. Normální výplachovka na jedno podívání. 75%

• 30.6.2019  17:35

Á, kašlat na komentáře tady, čemu se to podobá a čemu ne. Je to dobrá akční jízda, rozhodně líbivější, než Aquaman. Já se bavil. 85%

• 25.3.2019  11:40

Zklámání. Po krásné, milé a vtipné jedničce ponurá, nelogická a divná dvojka. Jako u Pottera - po prvních třech dílech se začala série stávat jen temnou akční můrou. Velká škoda, doufal jsem v opak. 75%

• 7.7.2019  17:52

Nebudu přísný, protože kdo čekal duchaplnou podívanou, neměl by si vůbec nic takového pouštět. Já věděl, co můžu čekat a dostal jsem to. Nijak zvlášť nadšený nejsem, jednou stačilo. Je to takový průměr, možná lehounce nad. 55%

• 10.3.2019  18:04
    Máš ji! (2018)

Ano, jak zde mnozí píší, první část je asi zábavnější, pak to s nástupem Rennera ztratí dech. Ale jako oddechová jednohubka to ujde. 70%

• 9.9.2018  10:57

No tak zdejších aktuálních 82% je vcelku reálných. Digitální akční vyplachovačka s úctyhodnou stopáží. Po nějakém čase se klidně podívám znovu, po pár týdnech k tomu chuť nemám. 82%

• 2.7.2019  22:07
    T 34 (2018)

No tak, na jedno podívání dobrý, ale srovnávat to s Fury? To je přitažený za vlasy.71% zde aktuálních mi sedí ideálně. Víc fakt ne!

• 21.3.2019  12:28

Nelehký úděl dvojky po úspěšné jedničce se podařilo překonat. Nejen, že je to opět zábavný, všestranně povedený animák, ale bavil jsem se u něj možná ještě líp, než u prvního dílu. 99%

• 9.9.2018  12:26

Ačkoliv je nejpodobnější starému Blade Runnerovi, asi nejslabší ze tří krátkých filmů. Ale i tak potěší a navnadí. 75%

• 6.4.2018  20:01

Tak některé souboje jsou dost brutální a povedené. To je ale z kladů víceméně vše. Za srdce mě to nechytlo, takže lepší průměr. 59%

• 4.6.2017  19:53

Nečekal jsem nic, jelikož tady nebylo žádné hodnocení, ani obsah. A to bylo asi dobře. Průšvih se nekonal. Akční film o partě utajených vězňů, kteří dostanou možnost utéct na svobodu, nebo zachránit New York od bombardování 50 megatunovou jadernou bombou a riskovat při tom život. Jsou totiž vězněni na základně, kde je i řízení dronů, na které se zaměří komando placené afgánským fanatikem. Jasně, není to žádná artová záležitost, ale celkem průměrný akčňák. A se synem jsme se shodli, že to nebylo špatné. 65%

• 17.2.2019  12:21

Už jen za skvělý výsledek natočení nevděčné dvojky po kultovní jedničce dávám pět hvězd. Stopáž opravdu úctyhodná se dala zvládnout bez újmy. Po dalších projekcích možná doplním. 85%

• 9.9.2018  12:23

Parádní kraťas. Temný, špinavý, navnadí. 85%

• 9.9.2018  12:24

Ačkoliv nejdelší za tří předfilmů, zdál se mi nejkratší. Animovaná verze vůbec nevadí. 82%

• 11.6.2017  14:19
    John Wick 2 (2017)

Pořád nablejskaná kravina, stejně jako jednička. Jen možná o chloupeček lepší, someliér, krejčí byli osvěžující, stejně jako recepční z Continentalu. Cameo Franca Nera taky potěšilo. Před pár dny jsem si párkrát pustil Pěst legendy a ve srovnání působí Johnovy akční scény poněkud toporně až směšně. Za mě pořád jen tři hvězdy, jako jednička, jen nějaké procentíčko nahoru. 56%

• 7.11.2017  17:52

Na první podívání lepší, než dvojka. Narážky na 80-tky jsou super pro nás, co to zažili. Jednorožec se moc povedl. Já hodnotím vysoko. 90%

• 23.12.2017  16:20

Jednička čím víc shlédnutí, tím lepší. Dvojku už jsem viděl dvakrát a opět super! Myslím, že by měli přestat s vyčpělým Bondem, protože tohle ho předbíhá ve všech směrech. 95%

• 6.8.2017  12:18

První dvě třetiny byly hodně slibné, ale pak to nějak ztratilo dech a začalo mi to připadat, jako blbina. Těch digitálních efektů už bylo moc a začalo to nudit. Škoda, jinak docela slušný kus, ale mohlo to být ještě lepší. 78%

• 9.9.2018  11:05
    Kvarteto (2017)

"Druhý díl Šeptej". Podivné existence řeší své podivné problémy. Tohle mě nijak zvlášť nezasáhlo i když mám Plesla a Polákovou rád.. 50%

• 7.5.2017  17:46
    Labyrint - Série 2 (série) (2017)

Druhá série o něco lepší, než první. To už je hodně dobrá čtyřka. 78%

• 5.7.2017  10:13

Tak tohle nebyl příliš hezký a optimistický konec našich hrdinů. To si snad ani nezasloužili. X-Men byli pro mě vždy pěkný akčňák, který si rád pustím znovu, ale takhle to vyvrcholit? Jistě, své kvality to má, ale plný počet nemůžu dát. 76%

• 18.6.2017  13:34
    Monstrum (TV film) (2017)

Rozhodně stálo za to tento film vidět. Jako obvykle, nic není v životě černobílé a tento film to opět dokazuje. Stejně tak dokazuje, že kde hraje Martin Kraus, to je obvykle slabota. Dozvěděl jsem se nějaké nové informace a přibližně souhlasím se zdejším hodnocením. Za mne 63%

• 26.12.2017  21:43
    Nejlepší přítel (TV film) (2017)

Čertík a Vagnerová celkem v pohodě, princezna o ničem a Piškula.... velice rozpačitý.Čerti v pekle i na zemi taky povedený, záporák Sokol se taky dal, ale bohužel to všem kazí Piškula a sráží to do průměru. 58%

• 27.12.2017  19:38

Je to pěkný film, ale když hrají herci z Obecné školy jiné postavy z dětství hlavního hrdiny, je něco špatně. Uvidíme do budoucna, teď nemám dojem až tak vysoký, jak se očekávalo. 75%

• 29.8.2017  15:39

Druhý díl byl snad ještě o kapku zábavnější, než první. Spokojenost veliká. 87%

• 17.1.2017  18:24

Druhej díl už mě bavil naplno. 85%

• 17.1.2017  18:26

Tak teď už fakt výborný. Na konci i vlhkost do očí vpadla, navíc zakončená Čajovnou. Už si to užívám a těším se, co nás čeká dál. 90%

• 17.1.2017  18:21

První díl rozjížděcí s geniální písničkou Jany Kratochvílové. Dobrá atmoška, věřím, že to bude dobré. 78%

<< předchozí 1 2 3 4 12 22 33 43