Případ pro dva (1981) (seriál)

Za tu úvodní znělku u dílů z roku 1989 dávám tři hvězdy. Ta melodie je ten typ hudby, kde mi radostí běhá mráz po těle

Arnoldovy patálie (1996) (seriál)

Ani jako malému mě to moc nezajímalo. Nádech tohoto seriálu byl temný a jakoby z podsvětí, a jako malému mě nezajímalo děj žádného seriálu, takže nic

Bill a Ben (2001) (seriál)

V době, kdy se to vysílalo poprvé na ČT v rámci Kouzelné školky, se mi líbila úvodní znělka. Jinak ale mě moc nezajímal a teď už vůbec ne. Takže nehodnotím

Král džungle (2007) (seriál) odpad!

Když budu hodnotit ty díly, co se vysílají na ČT2, tak to je důvod, proč jsem tomu dal odpad. Stačilo mi vidět, jak mu tekla jakási tekutina z podpaží, či zvracení, a už jsem dal odpad. Když ale budu hodnotit ty díly vysílané na Nově, tak tam je seriál umírněnější až roztomilý. Jenže v tu dobu jsem čekal na něco jiného, a v tu dobu, pokud jsem vzhůru, tak šilhám únavou

Česko Slovensko má talent (2010) (pořad)

Oproti iks pořadů typu Superstar, X-Factor nebo tak, které se navzájem kopírují, se CS má talent zajímá i o ostatní umělce, ne jen o zpěváky. Moje oblíbené díly jsou ty úplně první od každého ročníků, protože trapasy těch učinkujících je zábava. Bohužel další díly, fáze, jsou v praxi opět jen o zpěvu. A kdyby přibylo takových trapasů jako to v prvním ročníku, kde kráva (zvíře) udělala hnůj přímo na Národní, tak se na to budu dívat.

Scooby-Doo na stopě (1969) (seriál)

Moje nejoblíbenější série ze všech Scoobyů. Je to originál a i když tento celý seriál (i frančíza) má okatý konec, že ti duchové jsou převlečení zloději, i když je to šablonovité, tak se mi to líbilo. Sice se mi obvykle nelíbí ten typ kresby u lidí - jakože realistický - ale líbily se mi hlavně ty různé zvuky při scénách (u spadnutí, či sklouznutí). A právě zvuky a ty honičky se mi nejvíc líbilo na tomto seriálu

Scoobyho hvězdná olympiáda (1977) (seriál)

Zábavné seriály o závodech jsem moc nemusel. I tak jsem to sledoval o prázdninách roku 2008. Ale nepobavilo

Pejsek Monk (2009) (seriál)

I když je to ve 3D, tak dějově a způsobem vyrpávění mi připomíná staré grotesky typu Kače Donald. Bavil jsem se vždycky, když se mu něco nevedlo a pak vybouchl vzteky tak, že se objevila scéna, úmyslně opakováná, kde už kolem něho jsou jen temné mraky

Pirátova rodinka (1999) (seriál)

Snažil jsem se na to dívat. Nápad mi připomínal trochu Flintstoneovi, až na to že se odehrávalo v době pirátů. I když ta zápletka byla zajímavá, stejně mě to moc nebavilo. Až na jeden vtip typu "trest dívání se na poklad", kde měla hlavní postava být svázaná, a měla trpět, že poklad nikdy nezíská, jen uvidí

Letohrátky (1990) (seriál)

Z Disneyovek z 80. let, je pro mě tento seriál méně oblíbený. Nemám rád ten typ seriálů, kde se cestuje po světě, a akce s letadly moc nemusím. Trošku se mi líbílo ty zápletky. Viděl jen každý několikátý díl. Jediné dobré je pouze původní český dabing (který se uchoval bez předabování, psáno 2015) a kresba