• Thriller

Salvador: válka gangů (2021) (TV film)

Drsný život,drsné praktiky, cena života nulová, nechtěl bych tam žít...

The Killer (2024)

Takový nepovedený podprůměrný  remake.

Zázraky se dějí (1974)

Jsem na něj ted náhodou narazil,vzpomínka na červy,kterou jsme ve třídě hojně diskutovali,tak jsem se na něj z nostalgie kouknul,samozřejmě teď už to vypadá jinak,než před 40 lety,ale dálo se to.

Vetřelec: Romulus (2024)

Vlastně stručně řečeno to byla upgradovaná recyklace jedničky,některé až identické scény a záběry,až na pár nápadů...kyselina v beztíži atd. visual a hudba slušný,ale atmosféra bez napětí a ten konec s tím strejdou v bílém.......asi už to opravdu nemá co nabídnout

Neštěstí (2024) (seriál)

První tři díly a pak to spadlo bohužel do telenovely i když musím říct,že nebyla kupodivu tak nudná a utahaná, jako to u telenovel bývá.Nápad i zvraty, tak to ve své podstatě na zabíjení času šlo.

Jednotka všedního nasazení (2024)

Hodně nenáročná zábava,při které jsem se teda nezasmál,občas nějaká hláška, akce ušla, hodně ukecaný,hlavně co bylo kdysi. Takže kdybych to neviděl,nic by se nestalo.

Before Dawn (2024)

Chtějí jít do války, protože to asi bude zábava. A najednou zjistí že to zábava není,že je to jen utrpení. Ničím výjimečný, de facto ani zajímavý.

MaXXXine (2024)

Celkem pohodový,nezáživný brak, s nádechem 80 let i  v psycho baráku, za zvuku slušné muziky. Už po několikáté nepochopím,když vám dá někdo igelit přes hlavu,že si tam neuděláte díru.

The Clean Up Crew (2024) odpad!

Jeden frajer je uprostřed a sedm dalších jsou okolo nikdo ho netrefí, ale on všechny zabije,ach jo ještě,že je funkce přetáčení, neuvěřitelná sračka.

Velký zlý vlk (2023)

Čeho se bojí psychopat..... jedině ještě většího psychopata.

Časové pásmo bylo změněno