I Love You Too (2010)

Když spojíte klasické téma jako jsou vztahy a láska z působivými herci a herečkami vznikne tohle: silná romantická komedie. Yvonne Strahovski byla jako obvykle perfektní díky ní jsem se na to díval a díky ní je to taky něco jinýho než klasická slaďárna.

Desátý kruh (2008) (TV film)

Brittany Robertson byla úžasná jediné co mi připadalo horší na tomhle filmu byla jeho možná až příliš velká vyhraněnost v určitých chvílích kdy to nebylo zrovna nutný, ale působí to velice silně

Tajemství kruhu (2011) (seriál)

Seriál jenž není zrovna pro všechny tím pravým, né každý má rád toto tajemno a temno (od dob těch tří filmů z upírama které tohle svou nadměrnou komerčností shodilo na dno) je fantasy hodnoceno z určitým nadhledem a mírným pohrdání jelikož není zrovna moc lidí kteří tohle mají rádi a ti co tenhle žánr "žerou" pak ti další shodí něco takového i když je seriál stavěn spíše na logice která silně prosakuje celým tím seriálem. Je to podaný tak že se celá tato věc se děje urpstřed "normálního" světa a je to podle mě dobře zestříhaný má to kvalitní soundtrack do hlavní role obsazená Brittany Robertson se sem římo hodí u ti ostatní už někdy mírně v některých situacích mírně skřípou, ale po vizuální stránce a potažmo i po osahové stránce atd.. je to velice působivé, ale jedno mi chybí je to taková vyšší dynamika dílů jako celku někdy to působí mírně roztrhaně ale musím dodat že některé části jsou velmi dobré a zakrývají ostatní nedostatky